1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Her Gün Bir Oyun Ücretsiz


 1. Prisoners

  Prisoners olduser

  Kayıt:
  21 Ekim 2008
  Mesajlar:
  6.518
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Meslek:
  ARIN GIDA ALKOLLÜ İÇECEKLER - MEŞRUBAT PAZARLAMA
  Şehir:
  Bakırköy // İstanbul
  İphone'a Özel Sosyal Oyun Ağı Platformu Openfeint, Yeni Bir Projeyi Hayata Geçiriyor. Ayrıntıları Yazımızda Açıklıyoruz.

  [​IMG]

  Apple'ın mobil dünyadaki en önemli gücü App Store büyüdükçe türevi kolları üçüncü şahıs yazılım geliştiricileri tarafından türetiliyor. Sizlere daha önce burada yer alan yazımızda, her gün App Store üzerinde yer alan ücretli bir uygulamaya bedelsiz olarak erişebilmenize olanak tanıyan Free App A Day sitesinden bahsetmiştik. Kısa sürede büyük ilgi gören sitenin başarısı dikkat çekmiş olacak ki benzeri bir sayfa daha ortaya çıktı.

  iPhone'a özel sosyal oyun ağı sıfatını taşıyan Open Feint artık her gün ücretli bir oyunu bedelsiz olarak takipçilerinin kullanımına sunacak. 120.000'den fazla oyun ve uygulamanın yer aldığı App Store'da bu sayı her geçen gün artmaya devam ediyor. App Store'un en yeni yazılımları tanıtmakta ve ön plana çıkarmakta yetersiz kaldığı artık herkes tarafından kabul görmüş bir gerçek. Hal böyle olunca bu tür girişimlerin aynı zamanda App Store ve tabi geliştiriciler için de iyi bir kapı olduğu görülüyor.

  Vakit kaybetmeden Free Game Of The Day sayfalarına gitmek ve bugünün ücretsiz oyunu olan Aceelerate'i indirmek için hemen http://www.freegameoftheday.com adresini ziyaret edin.