1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Her burcun bir eşi vardır!


 1. Wax Whine

  Wax Whine Psikolog

  Kayıt:
  9 Eylül 2007
  Mesajlar:
  17.589
  Beğenilen Mesajlar:
  17
  Ödül Puanları:
  48
  Şehir:
  Taksim/İST.
  Astroloji tam anlamıyla bilim olmasa da size büyük yararları dokunabilir. Bu gerçeği kabul etmenizle birlikte, hayatınız tamamen değişebilir.

  Zodyak işaretlerine göre sizi en fazla doyuma ulaştıracak partnerin hangi burçtan olduğunu öğrenebilirsiniz.

  Her burcun kendine özgü ruhsal, duygusal ve cinsel özellikleri vardır. Bizi en çok ilgilendiren de bunların sonuncusu. Çevrenizde, aynı burçtan olan insanların çoğu zaman ortak özelliklere sahip olduğunu gözlemliyorsanız, hoşlandığınız kişinin burç özelliklerini yalnızca onu baştan çıkartmak için değil, yanlış yollara sapmamak için de kullanabilirsiniz.

  Yeteneklerinizi ve sınırlarınızı bilmeniz son derece önemli, ancak karşınızdaki kişinin nasıl bir ‘hamurdan’ yoğrulduğunu, bam telini ve yumuşak karnını bilmek de bir o kadar önem taşıyor.

  Yola koyulun, hedef belirleyin

  Aynı burçtan olan kadınlar ve erkekler arasında bedensel açıdan çok sayıda benzerlik vardır. Akrepler olağanüstü yetenklerle donatılmıştır. Bu burcun hayvanı sekse metafizik bir boyut katarak sizi artık kendinizden şüphe etmeye başlayacağınız bambaşka alemlere taşır. Bayanlar, akrep erkeklerinin o pek tekin görünmeyen, çözülmesi zor havalarının sizi itmesine izin vermeyin, gizemli çekicilikleriyle size uzattıkları şehvet dolu ellere kendinizi bırakın. Erkekler, akrep kadınına korkmadan yaklaşın, gecelerinizi cennete çevirecek ve sizi kendine esir edecektir.

  Maceracılar, size ait olup olmadığını asla bilemeyeceğiniz ama sarılmayı incelikli bir sanat gibi icra eden teraziyle birlikteliği göze alın. Kendinizi yengecin yorulmak bilmeyen kollarına da bırakabilirsiniz ya da balıkla birlikte bilmediğiniz yolculuklara yelken açabilirsiniz.

  Eğer arka planda kalmayı sevenlerdenseniz, sanatçılığı genlerinde taşıyan, estetikten anlayan ve kendini son derece iyi geliştirmiş, büyüleyici bir kova sizin için biçilmiş kaftan. Güç ve somut kazanım peşindekiler, aslan ve oğlaklarla olan savaşların saygınlığını keşfedin.

  Kendinizi tanıyın

  İkizler, kova ve aslanın bedenselden çok zihinsel yönleri son derece güçlüdür; öte yandan, koç, akrep, boğa, terazi ve oğlak son derece sıcak olan burçlardır. Ne var ki, bu sıcaklığın hepsinde aynı türden olmadığını da belirtelim. Koç ilk adımı atmayı severken, akrep içinde bulunduğu ruh haline göre girişken ya da elde etmesi zor olabilir. Boğa inatçı ve direngendir, terazi ise baştan çıkaran, güzeli arayan, içinden geldiği zaman son derece iyi, aksi halde sıfır olur. Oğlak sabırsız, tutkulu ve oyuncudur, kendi gücünü dayatmaya çalışır. Yengeç şefkatli ve hayli şehvetli ama istikrarsızdır. Balıklar ise aşırı uçlara varabilen (özellikle kadınlarda) imkansız hayaller peşinde koşarlar. Yaylar arzuları ne kadar güçlü olursa olsun koruyucu kabuklarına kırmakta daima kötüdür.