1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

Henüz kimseyle görüşmedik


 1. Arcadia

  Arcadia olduser

  Kayıt:
  8 Eylül 2009
  Mesajlar:
  5.662
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Türkiye Futbol Federasyonu'nun resmi internet sitesinde yer bulan açıklama şu şekilde;
  "2010 Dünya Kupası grup eleme maçlarının sona ermesinden bu yana yazılı, görsel ve internet medyasında, yeni Milli Takımlar Teknik Direktörü'nün kim olacağı konusunda birçok haber yer almaktadır.

  Türkiye Futbol Federasyonu yetkililerinin, birden fazla teknik direktör adayıyla görüşmeler yaptığı şeklinde sayısız haber verilmekte, birçok yerli ve yabancı isimle anlaşma noktasına gelindiği iddia edilmektedir. Türkiye Futbol Federasyonu olarak kamuoyundan bu haberlere itibar etmemelerini rica ediyoruz. Henüz hiçbir teknik direktör adayıyla görüşülmemiş, bu konuda yapılan çalışmalar henüz "görüşme ve karar verme aşamasına" getirilmemiştir.

  Daha önce yapılan açıklamamızda belirtildiği gibi, Milli Takımımız ve futbolumuzda istikrarın sağlanabilmesi için bir yeniden yapılanma sürecine girilmiştir. Bu konudaki çalışmaların en doğru şekilde ilerleyebilmesi için konunun tüm ayrıntılarıyla ele alınması ve dolayısıyla belirli bir zaman süreci gerekmektedir. Milli Takımımız ve futbolumuz için en doğru olanı yapmak, en isabetli kararları almak en önemli amacımızdır. Bu yüzden önümüzdeki önemli süreçte tüm kamuoyundan ve medyamızdan dikkat ve sabır göstermelerini rica ediyoruz." denildi.

  TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU