Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı

Barcelona'nın Fransız yıldızı için takımımız girişimlerde bulunmuş!

Türkiye'ye gelip gelmeyeceği transfer dönemi boyunca hep konuşuldu. Onu önce Arsenal'de, şimdi de Barcelona'da hayranlıkla izlemekten kendimizi alamadık. Fransa futbolunun yetiştirdiği en önemli golcülerden biri olan Thierry Henry Sabah gazetesinden Galip Öztürk'e konuştu. Gazetenin 12 Aralık Cuma günkü baskısında yer alan haber şu şekilde;

Aralık ayının ilk günü. Barcelona'nın mabedi Nou Camp'ta küçük bir suni çim sahada inanılmaz soğuk bir hava. "Şimdi geliyor.. 10 dakika sonra burada" denilirken, Henry verilen süreden bir saat sonra geliyor. Konuşmak için oturduğunda Gilette'in davetlisi olarak benimle birlikte bu etkinliğe katılan yabancı meslektaşlarıma acıyarak bakıyor: "Ne kadar şanssızsınız. Barcelona'da normalde böyle soğuk olmaz" diyor.

"FUTBOLUNUZ GELİŞİYOR"

"Thiery, tüm yaz boyunca Türkiye'de birçok gazetede manşet oldun. Fenerbahçemize geleceğine dair birçok haber çıktı" diyorum. Takımımızdan teklif yapıldığını doğruluyor, ancak, "Ben kariyerime ya Barcelona'da ya da İngiltere Ligi'nde nokta koyacağım. Güzel bir ülkeniz ve gelişen bir futbolunuz var. Bunu Euro-2008'de bir kez daha gösterdiniz. Ama Türkiye'ye gelmeyi düşünmüyorum" ifadesini kullanıyor. Suudi Arabistan'dan meslektaşlarımın da "Bizim ülkemizde oynar mısın?" sorusuna yanıtı benzer şekilde: "Ben hep büyük liglerde ve büyük takımlarda oynamak istiyorum. Kariyer planım böyle ve değiştirmeyeceğim. İspanya, İngiltere gibi ülkelerin büyük takımlarında oynayamadığım zaman da futbolu bırakırım."

"ANELKA SİZE BORÇLU"

Anelka ve Ribery'nin Türkiye ve eski kulüpleri Fenerbahçe ile Galatasaray hakkında neler anlattığını Henry'e soruyorum: "Anelka'nın Fenerbahçe'de en sevdiği şey maç öncesinde tribünlerin kendisini çağırmasıymış. 'Tribünlere çağırıyorlar. Gidiyorum. Sonra taraftar 'Oooooooo' derken ben kolumu yumruk yapıp ileri geri hareket ettirince 'Oleeey oleeey oleeey' diye bağırıyorlar. Acayip keyifli' derdi. Ribery ise seyircinin muhteşemliğinden bahseder, 'O seyirciyi gördüğünde beşinci vites oynamak zorundasın. O destek dünyada tektir diyebilirim' diye anlatırdı. Bugün çok iyi iki takımda oynamalarında futbolun çok sevildiği Türkiye'de kendilerini bulmuş olmalarının çok önemli payı var."

Kaynak: Sabah

Journalist

Aileden
1)Fenerbahçe ile ilgili haberleri ''Fenerbahçe'' alt bölümüne açmaya özen gösterelim lütfen :wink1:
2)Fenerbahçe'nin almaya çalıştığı o kadar yıldız oyuncu varki ama hiçbiri yüz vermiyor nedense :lol:
3)F5'teki para 6S'de olcaktı takım yıldızlar karması olurdu :beer:

ARK0 demiş ki:
1)Fenerbahçe ile ilgili haberleri ''Fenerbahçe'' alt bölümüne açmaya özen gösterelim lütfen :wink1:
2)Fenerbahçe'nin almaya çalıştığı o kadar yıldız oyuncu varki ama hiçbiri yüz vermiyor nedense :lol:

Ciddimisin ? Hatırlatırım şu tr'ye Gelen 15 ünlü yabancı varsa 12 sini biz getirdik.Siz? Para mı sorun ? UEFA Aldınız Para VArdı Nie Getiremediniz ? Sizin Paralı Döneminizde Ariel Ortega yı Getirdik .. Ya siz? Muck Yapar Çıkarım Bu Topıcten..

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ARK0 demiş ki:
2 ve 3.ncü maddeler gayet boş ve yersiz olmuş, 6S'de ki sömürü düzeni cebe indirme düzeni ne zaman bitmiş ki bizde ki para sizde olsun, gelen cebe atıyor sonra gelmiş o bizde olsun bu sizde olsun iyi altın ayakkabı da bende olsun hiç futbol oynamadan alayım olur mu kuzum.

extraloob demiş ki:
ARK0 demiş ki:
2 ve 3.ncü maddeler gayet boş ve yersiz olmuş, 6S'de ki sömürü düzeni cebe indirme düzeni ne zaman bitmiş ki bizde ki para sizde olsun, gelen cebe atıyor sonra gelmiş o bizde olsun bu sizde olsun iyi altın ayakkabı da bende olsun hiç futbol oynamadan alayım olur mu kuzum.
:beer: :beer: :beer:

ARK0 demiş ki:
Yahu biz kumar masalarında kazanmadık bu paraları CL ye ayak atma parası vs vs , aldığımızda dünya isimleri bir okadar da futbolcu var
Alex: Fb geleceğinde herkez yalan olmz öyle şey demişlerdi Brezilya Milli takımının kaptanlığını yaptı.
Guiza:Malum artık geçmişi belli bu adamın.
Roberto Carlos: bir dünya ismi daha
Daha ki geçmişteki oyuncularım ortega,okocha vs vs :coffee:

CaN_KsK demiş ki:
ARK0 demiş ki:
Yahu biz kumar masalarında kazanmadık bu paraları CL ye ayak atma parası vs vs , aldığımızda dünya isimleri bir okadar da futbolcu var
Alex: Fb geleceğinde herkez yalan olmz öyle şey demişlerdi Brezilya Milli takımının kaptanlığını yaptı.
Guiza:Malum artık geçmişi belli bu adamın.
Roberto Carlos: bir dünya ismi daha
Daha ki geçmişteki oyuncularım ortega,okocha vs vs :coffee:
Can hacım herşey tamam da Güiza için geçmişi belli demişsin olmamış xD
Adamı kim biliyordu Allah aşkına 2 sene önceye kadar ? Vasat bir golcü idi. Oyuncu kaliteli topçu çabalıyor birşeyler yapmaya ona lafım yok , iyi bir profesyonel lakin 1 sene de yapılan şöhretin bedelini maalesef FB ödüyor.. Adam 1 senede ünlü oldu ve yüksek fiyata geldi fenere. Keşke başarılı olsa lakin fenerin bu sene yaptığı transferleri aklım almıyor.. Josico , Maldonado , Ali Bilgin , Burak Yılmaz , İlhan Parlak , Yasin Çakmak vs. vs. Bu adamlara verilen para resmen çöpe gitti. Ki bu paraya bir dünya yıldızı daha alınabilirdi... Lakin şu da var FB bombayı patlatabilir çünkü gidecek oyuncuları belli yabancı kontenjanı sorun olmayacaktır.. Bakınız BJK ve GS de hangi yabancıyı gönderebilir bu takımlar, yenisini almak için ? Devre arasında yahut gelecek sezon başı FB'de yine bir dünya starı görebiliriz... Ve umarım tüm takımlarımız Avrupa'da bizleri en iyi şekilde temsil eder... Tabi TSL de şampiyon BJK olmak koşuluyla :P

Yukarı Alt