1 gb ram ve 32bit ekran kartım var fakat oyuna giriyorum hotandan cıkınca ekran gökkuşağı gibi renkarenk oluyor:) aklım almıyor makına o kadar kötüde değil ama neden bu hatayı alıyorum? makinam casper nirvana leptop bu konuda yardımları bekliyorum.

evet arkadaşlar yardımları bekliyorum.. ekran kartım onboard ve 256mb Sis672

Dostum sorunun buyuk ihtimalle pc sisteminin yetersizliginden kaynakli onboard ekran kartlari ramla beraber calisirlar ve oyunlar icin pek ideal deildirler cok fazla bilgim yok fakat cok oyun oynamam nedeniyle deneme yanilma yoluyla cok seyler ögrendim diyebilirim laptoplarda isinma olayida cok fazla olur normal masaustu pc lerine göre isinmada parcalarin düzgün calismalarini etkileyen önemli faktörlerden birisi bence fazla yorma aleti durumun varsa bir masa uzeri almani tavsiye ederim kisaca alakasi yok ama belki yaparsan benim kendimce hosuma giden bir sistem yazmak istiyorum alirsan cok memnun kalirsin
e8400 core duo intel islemci-(bu islemciye uygun bir anakart)
ati radeon gainward hd 4670 ekran karti
en az 2 gb ram mumkunse 800 lük carsair yada ocz yada kingston
gerisini istedigin gibi alabilirsin zaten en önemli parcalar bunlar ekran karti ram ve islemci
biraz uzun oldu ama yardmci olmak acisindan böylesi gerekliydi tekrar söyluyorum laptop un sistemi dusuk buyuk ihtimalle hatalari ondan dolayi veriyor

Ekran kartın anakarta onboard ise Normal özellikleri düşür Low seviyeye

Yukarı Alt