su an saat 15:08 ve ben 11 den beri oyuna girmeye çalışıyorum Helal Olsun joymax oyunun içine ... sonunda

bir ara oyun rahatladı botlar kayboldu.. sonra yine botlar geldi ne hikmetse serverler full cekiyor:S bnde yeniden başlıcaktm oyuna hevesim kaçtı..

RaPS0Dy demiş ki:
bir ara oyun rahatladı botlar kayboldu.. sonra yine botlar geldi ne hikmetse serverler full cekiyor:S bnde yeniden başlıcaktm oyuna hevesim kaçtı..
bi yetkili bulsam iyice sinirimi çıkaracam
Sınavım Geçsin İlk işim Pre Plus Almak Olacak Az Kaldı 3 gün sonra

şehirlerde spawn pointlere dikkatlice bakın. en az 50 tane awag,xcvb ve benzeri isimde level 1 karakterler göreceksiniz. Sizce bunu kim yapıyor? normal bi oyuncu maksat serverlar dolsun diye böyle bişey yapar mı? yoksa bunu yapan joymax olmasın?

Xanthos demiş ki:
şehirlerde spawn pointlere dikkatlice bakın. en az 50 tane awag,xcvb ve benzeri isimde level 1 karakterler göreceksiniz. Sizce bunu kim yapıyor? normal bi oyuncu maksat serverlar dolsun diye böyle bişey yapar mı? yoksa bunu yapan joymax olmasın?
premium alsınlar diye yapabilirler evet haklısın

Yeniden başlasammı acaba charı satsammı ne yapsam kararsız kaldım.. pre silk almak sorun degilde joymaxa para yedirmemek mesele..

RaPS0Dy demiş ki:
YouForKilleD demiş ki:
kardes yenıden baslyaınca bu sefer oyuna gırmeyecek:D sonucta gene joymax paranı alacak:D

Aynen.. Dün gece bir deniyeyim dedim saat 7 de denedim 11 gib girdm oyuna.. ve 15 dak sonra dc yedim.. dedim böyle sansın :mrgreen: :mrgreen:
aceba benim pc demi bi arıza var diye internet cafe ye geldim su anda 2 saat olmuş oturalı ve hala deniyo artık ana avrat sövüyom çarıma hasret kaldım sin: sin: sin: bir an önce millet 110 olsada biraz server rahatlasa pray: server:Redsea

çıldırcam bende bakın sabah 13.45 gibi oyuna girmeyi denedim şuanda saat 01.00 gecenin bi yarısı yani daha giremedim servere malesefff

git pre plus alcağına sunworld sro war wipte 15 lira yatır ağız tadıyla oyununu oyna bence normal sro artık oynanmaz bu nedir böyle bende deniom akşam üstü saat 6 bucuktan beri almadı daha 1 char oyunda oda ezik charı aldı oynanmaz bu oyun hem oyuna girsem kimse yok ki botlar war friend full kapalı kimse kalmadı

Xanthos demiş ki:

para kazanmak için gözünü hırs bürümüş olan joymaxtan başkası değil bunu yapan .

Yukarı Alt