İçimizdeki HAİNLER, ekmek yediği çanağa tükürenler ''ADAM'' görsünler..
CRİSTOPF DAUM mehmetçik vakfına 400 bin dolar bağış yaptı ülkesi Alman'yaya öyle döndü.. ''Şehitlerimizi'' unutmadım dedi..

Sarı-Lacivertliler’de toplam 4 sezon görev yapan ancak yaşadığı 2 şampiyonluktan çok son maçlarda kaçırdığı 2 şampiyonlukla akıllara kazınan... Christoph Daum, dün Türkiye’yle vedalaştı. Miniatürk’te basın mensuplarıyla kahvaltı eden ve Türkiye’ye özgü eserlerin küçük örnekleri önünde pozlar veren Alman hoca, yaptığı büyük jestle dikkat çekti. Daha önce Fenerbahçe’den alacağı 2.6 milyon Euro’luk tazminatın 200 bin Euro’luk bölümünü Mehmetçik Vakfı’na bağışlayacağını açıklayan Daum, sözünü tuttu.

Basın toplantısı öncesinde, Mehmetçik Vakfı İstanbul Temsilcisi Yardımcısı Hüseyin Artut, Alman teknik adama rozet ve şilt hediye etti. Bağış makbuzunu da teslim alan Daum, “Benim ve ailemin Türkiye’ye olan bağlılığımızdan dolayı şehitlerimizin ailelerine ve gazilere katkı sağlamak için Mehmetçik Vakfı’na bağışta bulunduk” dedi. Mehmetçik Vakfı adına teşekkürlerini ileten Artut ise ilk kez bir yabancının vakfa bu oranda bir bağış yaptığına dikkat çekti.

:kalp:

helal olsun adam gibi adammış

Adam 4 sezon bulunmus Fener'de,2 sampiyonluk ve 2 tane sampiyonlugu son macta kacırmıs.Bence hak ettigi saygı gosterilmiyor adama.
p.s:Helal olsun,bence bircok Turk sanatcının belkide yapmadıgını Daum yaptı. :buddha:

Adith demiş ki:
Adam 4 sezon bulunmus Fener'de,2 sampiyonluk ve 2 tane sampiyonlugu son macta kacırmıs.Bence hak ettigi saygı gosterilmiyor adama.
p.s:Helal olsun,bence bircok Turk sanatcının belkide yapmadıgını Daum yaptı. :buddha:
Bencede yani 2 kere şampiyon yapmış 2 senede son anda kaçırmış.Neden beğenmiyorlar anlamıyorum bu fb lileri.

Yukarı Alt