Server
Aspendos
Takımı
Galatasaray
Arkadaşlar merhaba,

Kız arkadaşım için doğum günü hediyesi arıyorum. 28 yaşındayım. Fikir verebilecek var mi?

Doma$no

Fotoğraflarınızdan yapılan bir masa başı takvimi olabilir daha sene başındayız. Onun dışında ihtiyacına yönelik başka bir hediye olabilir. [Herkes farklı şekilde mutlu olacağı için yani bana benim ihtiyacım olan bir şey alındığında hem beni düşündüğünü hissederdim bilemeyeceğim.]

Server
Seçiniz...
Takımı
Galatasaray
Fotoğraflarınızdan yapılan bir masa başı takvimi olabilir daha sene başındayız. Onun dışında ihtiyacına yönelik başka bir hediye olabilir. [Herkes farklı şekilde mutlu olacağı için yani bana benim ihtiyacım olan bir şey alındığında hem beni düşündüğünü hissederdim bilemeyeceğim.]
Çokh romantiksin godless..

@sytgkdmr Ben bir ara böyle birşey almıştım .

Unutmuş gibi yap bi an bir gün sonra kutla derim.
Yarın sabah kızgındığı zaman şöyle yap;
Ellerini cebine koy biraz uzaklaş duvar yaslan vedeki;
Doğru zamanı geriye alamam akıp gitmiş,
Gözlerindeki ben seni tanıdığım günden beri kaybolup gitmiş.
Sonra pat ferrarinin anahtarını çıkarıyorsun.
Olmadıki bi kırmızı gül

Son düzenleme:
Takımı
Galatasaray
Evde başbaşa kutlayabilecek imkanınız varsa romantik birşeyler yapabilirsin.Onun haricinde mevcut bütçe ile kafede bir buluşma ayarla çiçek ve pasta al önceden hazırlat mekana.Hediyeyi de al birşeyler gitsin sürprizin yanında hediyeyi önemsemez zaten önemsiyorsa yanlış insanla birliktesindir hadi eyv :D

Server
Aspendos
Takımı
Galatasaray
Evde başbaşa kutlayabilecek imkanınız varsa romantik birşeyler yapabilirsin.Onun haricinde mevcut bütçe ile kafede bir buluşma ayarla çiçek ve pasta al önceden hazırlat mekana.Hediyeyi de al birşeyler gitsin sürprizin yanında hediyeyi önemsemez zaten önemsiyorsa yanlış insanla birliktesindir hadi eyv :D
Farklı şeyler arıyorum aslında

Yukarı Alt