belirsizzzzz

Aileden
Canaydın, "Ben başkanken iyi olup, ayrıldığı zaman Galatasaray'ı kötüleyenlerden değilim" diyerek bazı eski başkanlara mesaj verdi.

‘Transferler harika’

Galatasaray'ın eski patronu Özhan Canaydın’dan çarpıcı sözler... Galatasaray’dan asla kopamayacağını belirten Canaydın, “Galatasaray artık benim yaşam tarzım. Ben başkanken iyi olup, başkanlıktan ayrıldığı zaman Galatasaray’ı kötüleyenlerden değilim. Hayat boyu Galatasaraylı’yım” ifadesini kullandı. Sarı-Kırmızılı yönetimin şaşırtıcı boyutta mükemmel transferler yaptığını vurgulayan Canaydın, “Adnan Polat ve ekibini tebrik etmek lazım” diye konuştu.

‘Gerets’e üzülmüştüm’
Canaydın sözlerine şöyle devam etti: “Yeni teknik direktörümüz Skibbe genç bir teknik adam. Leverkusen’de bize karşı büyük üstünlük kurdu. Zaten yaşlısını da getirdik, ‘yaşlı’ dediler. Başarılı olacaktır. Kalli’ye kırgınım. Ona hep sahip çıkan Polat’ı yarı yolda bıraktı. En çok Gerets’in gidişine üzüldüm. Aslantepe projesi Galatasaray’ın kurtuluşudur. Hakan Şükür’ün tıpkı bir Metin Oktay gibi anılmasını istiyorum. O, çok iyi ve gerçek Galatasaraylı’dır.”

Yukarı Alt