Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Server
Assos
Takımı
Besiktas
Evet arkadaşlar üstüste gittim kestim..Bunun üstüne de HanzO yarkanı kesti sabah sabah bütün uniqler yine bizde :D

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Assos
Takımı
Besiktas
Cant KiLL Me demiş ki:
Hayırlı olsun hacım...

Kim iqrayla kavga etti ?Kesin karşıdaki haklıdır ..
HeHe doğru diyorsun kardeşim xD

Uri bulmuş dalma diyor :D Dalmıcam da izlicem :D Bnm elimden de kaç kere aldılar uniq ben bişey demedim..Gidip kasacan sonra uniq lere çıkıcan...

rafine haklı benimde ecsrodyken elimden çok uniqe aldılar bende istesem küfür edebilirdim ama bi oyun için birbirimizi kırmaya deymez haksızmıyım arkdaşlar

Server
Assos
Takımı
Besiktas
TheDeeP demiş ki:
rafine haklı benimde ecsrodyken elimden çok uniqe aldılar bende istesem küfür edebilirdim ama bi oyun için birbirimizi kırmaya deymez haksızmıyım arkdaşlar
İşte kıranlar da var cahil insan onlar boşverin :D Bugunde HanzO ile Yarkan keserken Mazik keser dedi biz kesince yine başladı küfürlere..Bu olaylar arkadaşın cahilliğini ve eğitim seviyesini gösterir..

Yorumlar için thx :P

Server
Assos
Takımı
Besiktas
CapsLock demiş ki:
Sertaç bütün uniqueleri bir konuda toplarmısın :sfff:
Shaitanı bekliyorum onu da kesiyim uniq story yapacam :D

ps: 35+ uniq oldu upload etmeside sıkacak :D

yaw rafı senin bu shaitan olayını bi şekilde halletmek gerekiyo ah be kardeşim gece hatırlatsaydınya orda teleporta bassaydım neyse yakalarım bi daha ben serverı karşıma alırım yine buga sokarım yeterki sen kes xD

Server
Assos
Takımı
Besiktas
caferc demiş ki:
yaw rafı senin bu shaitan olayını bi şekilde halletmek gerekiyo ah be kardeşim gece hatırlatsaydınya orda teleporta bassaydım neyse yakalarım bi daha ben serverı karşıma alırım yine buga sokarım yeterki sen kes xD
Yok cafer abi zaten mutlaka bi gün kesecem :D Senin hakkın olan şeyi ben niye kesiyim :)

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt