Yaptığım imza denemelerini ve sizden gelen isteklerin hepsini burda paylaşıcağım...

Tek çeşit imza yapıyorum.
Örnekler ve yaptığım imzalar ;

HATUNLAR

Üzerinde HB Yazan imzalar verilmemiş imzalardır. İsteyen olursa hemen hazırlayıp verebilirim.

- Resim Silinmiş.- Resim Silinmiş.- Resim Silinmiş.- Resim Silinmiş.- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.- Resim Silinmiş.- Resim Silinmiş.- Resim Silinmiş.- Resim Silinmiş.- Resim Silinmiş.- Resim Silinmiş.- Resim Silinmiş.- Resim Silinmiş.- Resim Silinmiş.- Resim Silinmiş.- Resim Silinmiş.- Resim Silinmiş.- Resim Silinmiş.- Resim Silinmiş.- Resim Silinmiş.- Resim Silinmiş.- Resim Silinmiş.- Resim Silinmiş.- Resim Silinmiş.- Resim Silinmiş.- Resim Silinmiş.- Resim Silinmiş.- Resim Silinmiş.- Resim Silinmiş.- Resim Silinmiş.- Resim Silinmiş.- Resim Silinmiş.

ARABALAR

Üzerinde HB Yazan imzalar verilmemiş imzalardır. İsteyen olursa hemen hazırlayıp verebilirim.

- Resim Silinmiş.- Resim Silinmiş.- Resim Silinmiş.- Resim Silinmiş.- Resim Silinmiş.- Resim Silinmiş.

SPORCULAR - OYUNCULAR - DİZİLER - FİLMLER

- Resim Silinmiş.- Resim Silinmiş.- Resim Silinmiş.- Resim Silinmiş.- Resim Silinmiş.- Resim Silinmiş.- Resim Silinmiş.

OYUNLAR - ÇEŞİTLİ

- Resim Silinmiş.- Resim Silinmiş.- Resim Silinmiş.- Resim Silinmiş.- Resim Silinmiş.- Resim Silinmiş.- Resim Silinmiş.- Resim Silinmiş.- Resim Silinmiş.- Resim Silinmiş.- Resim Silinmiş.- Resim Silinmiş.- Resim Silinmiş.- Resim Silinmiş.

İmzaları yapmam süre alabilir. İmza çeşidine göre ve resim çeşidine göre bu süre artabilir yada kısa olabilir.

250 MESAJ ÜSTÜ POSTU OLANLARA İMZA YAPILACAKTIR.
ÖZEL MESAJ İLE İLETİLEN İMZALAR YAPILMAYACAKTIR.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Loras

ya ben aslında hatunlu imza pek sevmem ama .. banada bi yapar mısın senin hatuna benzer bişiler .. :mrgreen: yv şu imzaları gören 8 yaşındaki çocuk anında ergen olur :D -okan abi kızma- :lol:

loras demiş ki:
ya ben aslında hatunlu imza pek sevmem ama .. banada bi yapar mısın senin hatuna benzer bişiler .. :mrgreen: yv şu imzaları gören 8 yaşındaki çocuk anında ergen olur :D -okan abi kızma- :lol:
Az önce yaptım bir tane. Örnek olsun diye koyucaktım ama beğenirsen bunu hazırlıyım sana hemen İsmini yazıp.

Yada başka resim bakarım.

- Resim Silinmiş.

Resimlerin +18 olması için bazı şeylerin bariz şekilde açık olması gerekir.
Fakat yaptığımız imzalarda öyle bariz açık şeyler yoktur.

Guy

rank8
HeartBeat demiş ki:
Sen bu tanımı nerden aldın acaba?

loras demiş ki:
şöle daha esmerimsi olsun bari :mrgreen: yaptırmşken tam yaptıralım :lol:
- Resim Silinmiş.

Buyur hacım :kalp:

Guy

rank8
Dark Zone demiş ki:
Guy demiş ki:
HeartBeat demiş ki:
Sen bu tanımı nerden aldın acaba?
İmza istemeyeceksen boş yorumda yapma .
Şıracının şahidi...

Neyse, bir şey demiyorum tamam. Eleştri de yapamıyoruz artık. Seni seviyorum güzel Türkiyem.

HeartBeat demiş ki:

Acemi olarak yapıyorum ve sadece tek çeşit imza yapıyorum.

Örnekler ve yaptığım imzalar ;

- Resim Silinmiş.- Resim Silinmiş.- Resim Silinmiş.

İsteğe göre yukarıdaki imza çeşidinde yapabilirim.

Daha iyi bir imza istiyorsanız ;

Avatar İmza istek bölümden isteğinizi belirte bilirsiniz.
viewtopic.php?f=215&t=11943

İmzaları yapmam süre alabilir. İmza çeşidine göre ve resim çeşidine göre bu süre artabilir yada kısa olabilir.

250 Mesaj üstü postu olanlara imza dağıtımı yapılacaktır.

Loras

Yukarı Alt