arkadaşlar D de virüs car ve silemiyorum c ye d ye format atcaktım önce hdd nin durumu nedir diye bakım dedim bunlar çıktı nedir bunların açıklamaları ve sonuç olarak format atmalımıyım yoksa bilgisayarcıyamı gitmeliyim

http://tinypic.com/r/2lkabep/7

kullandığın pro yu sen bilmiyormusun.. antivirüs pro'su değil HDD ile ilgili teknik konular hakkında bilgi vermiş neyse...
eğer virüs var ise ve "d" kısmıda bulaştıysa ve silemiyorsan yapacağın ..
antivirüs yüklü başka bir pc ye kendi bilgilerini yedekle ve sonrada c ve d'ye format at...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
virüs varsa kaspersky ile temizlersiniz ama 6 aydan fazladır format atmadıysanız temiz kurulum her zaman candır formattan sonra direk şunları uygulayınız :muck:

viewtopic.php?f=280&t=56538

akreps demiş ki:
kullandığın pro yu sen bilmiyormusun.. antivirüs pro'su değil HDD ile ilgili teknik konular hakkında bilgi vermiş neyse...
eğer virüs var ise ve "d" kısmıda bulaştıysa ve silemiyorsan yapacağın ..
antivirüs yüklü başka bir pc ye kendi bilgilerini yedekle ve sonrada c ve d'ye format at...
tabikide biliyorum sadece hdd de sorun varmı diye size sordum

extraloob demiş ki:
virüs varsa kaspersky ile temizlersiniz ama 6 aydan fazladır format atmadıysanız temiz kurulum her zaman candır formattan sonra direk şunları uygulayınız :muck:

viewtopic.php?f=280&t=56538
hangisini denediysem silemedi bu virüs d nin gizli dosyalarına duruyor(System Volume information) hala silemiyor hiç bir antivirüs

virüsten dolayıda bu hataları alma ihtimalin var ama başka bir sorunda olabilir... program hakkında tam bir bilgim yok ama .. uzun süreli kullanımdan sonra format iy gelecektir... virüs'üde silemediğini söylemişsin zaten...

akreps demiş ki:
virüsten dolayıda bu hataları alma ihtimalin var ama başka bir sorunda olabilir... program hakkında tam bir bilgim yok ama .. uzun süreli kullanımdan sonra format iy gelecektir... virüs'üde silemediğini söylemişsin zaten...
hmm. evt daha geçen ay format attım her ay başka bişey çıkarıyor bi arada disk okuma hatası vardı bide windows ekranına gelince reset atma vardı onlar kendiliğinden geçti ama şimdide bu virüs, en iyisi komple bi format iyi gelcektir

akreps demiş ki:
Hard diskinde bad sektör oluşmuş ta olabilir.. kesin bişisöylemek zor incelemeden...... kolay gelsin..
evt şu aranda taratmaya devam ediyorum ve bi tane buldu bile summer2: :!!&%&!

Yukarı Alt