Can sıkıntısında belki kendi sitemdede kullanırım dediğin css ile yapmış olduğumm biraz amatör biraz basit site.Belki kullanan olur diye paylaşayım diyorum.Görseller ve kodlama 1 gün sürdü o yüzden basit yorum alanı ve üye giriş alanları mevcut lakin sciprte girmedim iş uzayacağından.Kullanmak isteyenler buyursun tek bir isteğin var footerdeki haklarım bana ait bir şekilde kalsın. :)

Görseller;

Anasayfa;

- Resim Silinmiş.

Video sayfası;

- Resim Silinmiş.

Download ;

İndir

Demo ;

http://www.southparkturkiye.org/video

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
hep demişimdir gene diyorum ciddi bir proje elinizde yoksa yapılanlar hiçbir işe yaramıyor gerçekten idman yapmak lazım ama bu şekilde olmuyor işte ama gel EXL bünyesine gir yönetime ben sana 100 tane görev vereyim hepsini istediğim gibi yap bak nasıl pişeceksin böyle olmaz ama kuzum olur dersende kolay gelsin başarılar dilerim canımcım :muck: :kalp:

extraloob demiş ki:
hep demişimdir gene diyorum ciddi bir proje elinizde yoksa yapılanlar hiçbir işe yaramıyor gerçekten idman yapmak lazım ama bu şekilde olmuyor işte ama gel EXL bünyesine gir yönetime ben sana 100 tane görev vereyim hepsini istediğim gibi yap bak nasıl pişeceksin böyle olmaz ama kuzum olur dersende kolay gelsin başarılar dilerim canımcım :muck: :kalp:
:coffee:

Ustam görev almak görev yapmak sorun değil benim için varsa projeniz fikriniz hertürlü yardımcı olayım. :) :curtain:

Suspend yedi dosyayı indirip index dosyasını web tarayıcınızla açıp bakabilirsiniz. :)

ercAN dinsel kardesım yha ızın verırısen senın tasarımı kullanabılırmıyız vıdeo sıtesı acacaz da verıtabanıabılırmısınız cok ıyı bızım tasarımda sıkıntımız var ben ındıremedım herhalde ındırme kırık olabılır ben e-postamı versem bı atabılırmısınız tasarımımızı cok sevınırız [email protected]

Yukarı Alt