Takımı
Besiktas
Extraloob ailesi olarak güzel bir bayram geçirmenizi diliyorum. Hepinizin bayramı mübarek olsun. :kalp:

Gel bu bayram sen benim şekerim ol, öbür bayram ben sana kurban olayım.

-Cemal Süreya

Cocukluğumda abim, babam ve ben namaza giderdik bayram sabahlari. Yolda yururken attigimiz adima dahi dikkat ederdik; bayramliklarimiz kirlenmesin, tozlanmasin diye. Bastigimiz yere bile dikkat ederdik gicir gicir parlayan ayakkabilarimiz kirlenmesin diye. Geldigimizde enfes bi kahvalti sofrasi, şöyle demli bi çay bizi bekliyor olurdu. Kapinin zili hic susmazdi, cocuklar harclik beklerken seker verince ufak bi hayal kirikligi belirirdi o minicik gozlerinde. Bizse abimle geceden coktan bayramda toplayacagimiz harcligin muhasebesini yapmis, nerelere harcayacagimizin planini bile kurmus olurduk.

şimdi..
Yalniz basima bayram namazini kildim, gelirken fırına uğrayıp bir ekmek aldim. Ufak ufak kahvaltiliklar aldim. Eve geldim, cayimi demledim, kahvaltimi hazirladim. Tek basima oturdum sofraya, bir çay da yanımda oturan evimin sessizliğine doldurdum. Yine tek basima kahvaltimi yaptim. Buyumeseydik iyiydi sanirim. Yasanmasaydi ayriliklar, guzeldi bayram. Sabaha kadar uyumamanin verdigi heyecan gecmiste kaldi. Onumde duran sönük bir sigara kadar yalniz ve pis kokulu artik benim icin bayram.

Hepinize hayirli bayramlar, ailenizin kiymetini bilin. Ve her ne olursa olsun, ayrilmayin, kopmayin birbirinizden.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Mübarek Ramazan Bayramını sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmenizi dileriz. Bayram tüm insanlığa hayırlı olsun :muck:

Uyanamayıp bayram namazına gidemem diye uyuyamadım bu gece :D

Herkezin Ramazan Bayramı Mübarek olsun :D

Takımı
Besiktas
Bu mesaj Belarj rumuzlu uyeden alinti yapildi
Belarj demiş ki:
Uyanamayıp bayram namazına gidemem diye uyuyamadım bu gece :D

Herkezin Ramazan Bayramı Mübarek olsun :D
Aynen öyle hacım :)

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Bayramınız kutlu olsun sevdikleriniz ile birlikte nice güzel bayramlara.

[ Mesaj mobilden gonderildi iPhone ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Kalkandelen

Bilgiliyim
Takımı
Besiktas
Bayramınız mübarek olsun sevdiklerinizle daha nice bayramlar geçirmeniz dileğiyle .

Tauriel

Öğretiyorum
Tüm MÜSLÜMAN Aleminin bayramını en içten dileklerimle kutlarım.

Yukarı Alt