Beyler bişey sorcam geçende bi pvp yapayım dedim.Bi blader yatır çekti 3 kez ard arda üstüme zıplayıp batır attı? Zıplamayla yani aynı batırı.Bu lag olabilir ama sonrada ilk skili vurup atağı kesiyor bunun bi tekniği mi var?Aynı şekildede 2 kez üstüme atladı glavie.

RoyalFlush

Bilgiliyim
Bu normal birşey.3 defa batırması blader ın ölümcül olmasına yol açar.Skill kesme olayıda seni yere düşürürken kullandığı skill senin atağını engeller.

Yav kardeş öyle değil ya adam kere batırmıyor aynı şeyi birden adam havadayken yere iniyor.Benim skilim değil kendi skilini kesiyor.böyle bişey var.Kombolarda sadece engüçlü vuruşunu yapıyor.Duruyor.Glavie de zıplıyor çakıyor.Zıplıyor çakıyor bilen yok mu?

bende son zamanlarda denk geliyorum
örneğin bir nuker nuke fırlattıktan sonra skili aniden kesip diğer skile baslıyor. normalde 2. skile başlamadan 1sn falan geçer ama bunda oyle olmadığı için hemen göze batıyor.

Evet beyley oyunda BUG var. Glaviecilerde 80 skillini 2 kez vuruyor. Combocular 2 kez combo yapıyor falan... Lakin o kişide herşey normal ve yolunda gözüküyor. Problem sadece görsellerde. Aksi taktide 2 kez aynı skilli arka arkaya vurması gibi bir durum yok charların.

Bug la alakası yok arkadaşlar manuel olarak kullandığı skilleri aniden kesip başka bir itemle itemin skillerini kullanmak için pk2 editten makro yazmış.
ÖRN : bir blader düşünün ama nukelerde açık char combosunu atıyo yatırını çekti ama rakip yatmadı makroda yazdığı tuşa basıyor elindeki blade sword aluyor ve nuke çakıp rakibi indiriyor bunun gibi web de yeterli araştırmayı yapın bulursunuz ...

Cruise_Fair demiş ki:
Bug la alakası yok arkadaşlar manuel olarak kullandığı skilleri aniden kesip başka bir itemle itemin skillerini kullanmak için pk2 editten makro yazmış.
ÖRN : bir blader düşünün ama nukelerde açık char combosunu atıyo yatırını çekti ama rakip yatmadı makroda yazdığı tuşa basıyor elindeki blade sword aluyor ve nuke çakıp rakibi indiriyor bunun gibi web de yeterli araştırmayı yapın bulursunuz ...
no no no

kesinlikle bug idda etme. Kendi evimde 2 pcden 2 char açıyorum ve diğerin iizliyorum aynı bug gerçekleşiyor. pk dosyalarımda orjinal

tama arkadaşlar sağ olun buldum bazı skillerde başka skile aniden basınca oluşan bir bugmuş glavie cide yaptım benim.

bug degil.aynı skjilli 2 kez yapıyor fakat normal şekilde vuruyor.pc nize format atın geçer.ekran kartı kaldıramadıgın dan böle oluyo.bende bladerın 73 lvl combosunu 4 kere yapıyodu adam.

Titus Pullo demiş ki:
Evet beyley oyunda BUG var. Glaviecilerde 80 skillini 2 kez vuruyor. Combocular 2 kez combo yapıyor falan... Lakin o kişide herşey normal ve yolunda gözüküyor. Problem sadece görsellerde. Aksi taktide 2 kez aynı skilli arka arkaya vurması gibi bir durum yok charların.
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
evet genelikle blade skilleride oluyo

bende gördüm..warior 80 skilini adama 2 kez vuruyor daha da vuracak ama adam karşısındaki yattığı için en fazla 2 kez vurabiliyor :D

virtuez demiş ki:
bende gördüm..warior 80 skilini adama 2 kez vuruyor daha da vuracak ama adam karşısındaki yattığı için en fazla 2 kez vurabiliyor :D
2 kez vuruyor.ewt 80 lvl skilli.2 vuruş skilli war.4 defa olarak gözüküyo.ama vurdugu 2 damage gözüküyo.görüntüuye aldırmayın.kaç defa damage yazısı yazdıgına bakın :thumbsup:

arkadaşlar komik yorumlar yapılmış olayın esası şu,batırmada iki skill varsa ikisini arka arkaya vurur tüm mesele bu,ne bugla alakası var ne hile ile yere düşürür ve ardından iki batırmayı arka arkaya vurur

esas olarak 2 kez vurma olayı da skillerin 2 shot combo olmasıdır ,yani tüm skill 2 vuruştan meydana gelir bu gayet normal bişi skillerde belirtilir(successsive shots 2,3,4 vs.) diye

esas olarak 2 kez vurma olayı da skillerin 2 shot combo olmasıdır ,yani tüm skill 2 vuruştan meydana gelir bu gayet normal bişi skillerde belirtilir(successsive shots 2,3,4 vs.) diye

Yukarı Alt