- Resim Silinmiş.

APB için başlattığım dev rehberim vardı. Bu gün google da dolaşırken bi bakıyım dedim sitede mod yapmışlar ve hala en hit konu :D APB denilince RecLast çıkıyor ne güzel oynamadığımız bi oyunda bile böyle başarı almak gibisi yok.

This İs a RecLast !

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Teşekkürler hacım :) Evet bu çokaz oynayıp rehber açtığım bi oyundu sadece şimdi herkes apb manyağı sanıyo beni halbuki bıraktım oynamıyorum :D

@Advence

Aldınızmı dedim gördünüzmü demedim o_O

Advance

Chernobyl ile birlikte yayınladığımı düşünürsen dosyaları evet benim adım yazmıyor ama aldım yani :P
ps:Advance.
ps2:Bu arada attığn resim teşekkür eden üyeler değil konuyu görüntüleyen üyeler olarak görünüyor.

Takımı
Besiktas
tenpanter demiş ki:
bende başlığı görünce teşekkür belgesi sandım :lol:

gerçekten oyunlara ilgin büyük bu konu da çok başarılısın tebrikler alkis:
+1

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Bende baktım konuya , 18 kişi teşekkür etmiş ve konuyu yararlı buluyorum demiş.Senin gösterdiğin konuyu görüntüleyenler.Zaten sitenin toplam üye sayısı 3k :)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
hacım linkte apbturk.com yazıyor.konu sayısı ikisindede 209 , apbturk.com'daki konuya girince görüntülenme sayısını 589 olarak gösteriyor yani senin koyduğun resimdekinden 1 fazla.Çok merak ettim bu kadar benzerlik varken senin konunun linki ne ?

Advance

Kemalist demiş ki:
hacım linkte apbturk.com yazıyor.konu sayısı ikisindede 209 , apbturk.com'daki konuya girince görüntülenme sayısını 589 olarak gösteriyor yani senin koyduğun resimdekinden 1 fazla.Çok merak ettim bu kadar benzerlik varken senin konunun linki ne ?
Fail olduğunu kabul et bence artık.

Yukarı Alt