Tarih : 27 Ocak Cuma || Rol : Gasp || Bir Adam Bulduk Ve Ona İş Verebileceğimizi Söyledik Adamda İnandı Bizle Geldi Bacağımda İpe Bağlı olan Ak47i Aldım Ve Adamın Kafasına Vurdum Adam Bayılınca Paralarını Aldık 500 TL verdi.
Rolun Fotoğrafları İçin Tıkla

Tarih : 27 Ocak Cuma || Rol : Soygun || Bir Malikaneye Gittik Rolsel Olarak Kapısı Açık.Fakat Güvenlikler Yemek Molasına Gitmiş Bir Şekilde Rol Başladı.İçeriye Girdik Değerli Eşya Ne Var Ne Yok Aldık Ben Südyen Buldum Cebime Koydum Arkadaşda Tanga Bulmuş Cebine Koydu En Son Arkadaşımız İçerde Kalmış Oda Dalmış Her Yeri Karıştırıyordu Onu Ararken Birkan_Guvemli Galiba Diye Biri Geldi Emoteyle Öldürdüm Sonra Alesi Alıp Dışarı Çıktık

Tarih : 27 Ocak Cuma || Rol : Soygundan Kaçış + Altınları Bozdurma || Malikaneden Kaçarken Arkadaşım Kolunun Üstüne Düşmüş İlk Resimde.Camlar Kırıkmış Bir Arkadaş Üstünden Bir Parça Yırttı Kolunu Sardık.Diğerininde Tualeti Gelmiş Onu Bekledik Çok Fazla Kurufasulye Yemiş Galiba Daha Sonra Kuyumcuya Gittik ( Market Rolde Kuyumcudur ) 50.000 Falan Tutuyormuş Hepsi Adamda 25.000 Vardı Çek Yaz Dedim Müdürünün Yanına Gitti Saf Kuyumcu 25.000'i Bize Göstermek İçin Çıkarttığında Kasada Bırakmış Kameralara Yakalanmadan Onlarıda Arakladık.Çeki Aldım Dışarı Çıktık Ve Bankaya Doğru Koştuk

Tarih : 27 Ocak Cuma || Rol : Çeki Bankaya Verip Parayı Alma || Kuyumcudan Çıktıktan Sonra Bankaya Gittik Bankacıya Çeki Verdik Bize Parayı Verdi.Sonra 1 Gün Etraftan Kaybolduk

Tarih : 01 Şubat Çarşamba || Rol : Arabasına Yarış || Adamın Teki Beni Aradı Bir Yere Çağırdı Arabasına Baktım Yarışmak İstemişti.Güzel Bir Aracı Vardı.Sultan Marka.Sonra Aracına Yarışalımmı Diye Sordum Kabul Etti.Tozlarımda Kayboldu Kazandım Aracı Aldım.

Detaylı Role Play Rehberi için ; sa-mp-role-play-nedir-t271387.html

Yukarı Alt