Uzakta bir yerlerde olsa keşke ölüm,
Lakin ölmek fayda getirseydi doğmazdık be çocuk.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Quattro demiş ki:

yazıklar olsun sana bro ben biradayım yaa bunu mu ima ediyorsun awww seruma az kalmış trafik kazasında giderim ben herhalde yoksa tık diye birşey olmaz bana ahahahahaa makara: :P

Barzo

extraloob demiş ki:
Quattro demiş ki:

yazıklar olsun sana bro ben biradayım yaa bunu mu ima ediyorsun awww seruma az kalmış trafik kazasında giderim ben herhalde yoksa tık diye birşey olmaz bana ahahahahaa makara: :P
lol senin ecelinle öleceğine inanmıyorum [horny21 malum şahısların abisi sizi yatakta yakalar ve tak tak, doğruca eşekler cennetine makara: biggrint1

extraloob demiş ki:
Zaten 2 şey eksik orda bor bir direksiyon birde şapka biz ya yolda ölürüz yada yatakda .m üstünde makara: makara: makara:

bunlar sırayla degil dimi :D bn daha 8-9 yaşında geçmiştim son 2 sine :D

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Addicted demiş ki:
Sıkma canını abi bende biradayım uzun sürüyor bira eversi :lol:
Bkz:Babamda birada makara:
Benim peder rakı-kırmızı şarap içiyor. Anneme bahanesi de kalbe yararlı asf :lol:
Ben tequilla evresindeyim [horny21

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Quattro demiş ki:
extraloob demiş ki:
Zaten 2 şey eksik orda bor bir direksiyon birde şapka biz ya yolda ölürüz yada yatakda .m üstünde makara: makara: makara:

harbiden harfi harfine doğru yazdın üstadım tapıyorum sana cheers :beer: :muck: :kalp: :buddha:

Wax Whine demiş ki:
Addicted demiş ki:
Sıkma canını abi bende biradayım uzun sürüyor bira eversi :lol:
Bkz:Babamda birada makara:
Benim peder rakı-kırmızı şarap içiyor. Anneme bahanesi de kalbe yararlı asf :lol:
Ben tequilla evresindeyim [horny21
şarap direk kalbe yarar kana yarar zati hep öyle olmuştur ihihihiii :mrgreen: :twisted:

Yukarı Alt