Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ilginç birşey öğrendim bugün şu an itibarıyla :P

jim carey'in bir hareketi vardı hani arabada 3 kişiler kafa sallıyorlar hatta çeken birisi bunu paylaşmıştır ne yapıyorlar bunlar diye dur onu da bulayım.

topici açan kişinin görseli bulamadım neyse jim carey'in ki budur ve şimdi klibi izleyin.

http://www.toolwi.com/giflary/gif/106?lng=En

wayy be bu hareket jimmy'nin sanıyordum bir bilgi daha hafızamda değişti ve güncellendi summer2:

Son düzenleme:
O hareket jim carrey ve klipteki diğer karakterlere özgü.Bu sadece onun benzeri.Çünkü bu klip biraz daha yeni :) .
Diye tahmin ediyorum.

Takımı
Galatasaray
2.31. saniye hoşuma gitti yakın zamandaki ev partisinde deneyeceğim bunu :P

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Caffeine demiş ki:
O hareket jim carrey ve klipteki diğer karakterlere özgü.Bu sadece onun benzeri.Çünkü bu klip biraz daha yeni :) .
Diye tahmin ediyorum.

bu klip 96 yılında çekilmiş o hareketi jim carey ne zaman yaptı ki en kral 98-99-00 olması lazım :coffee:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Nina Ricci demiş ki:

o hareketi bende beğendim dikkat et lakin hareketi şaşırma aşağıdan başlıyor yukarıya doğru puahahha incelik orada işte baba diyor ki 5 kg yürürken kıvılcım çıkartıyor :mrgreen: :twisted:

extraloob demiş ki:
Caffeine demiş ki:
Diye tahmin ediyorum.

bu klip 96 yılında çekilmiş o hareketi jim carey ne zaman yaptı ki en kral 98-99-00 olması lazım :coffee:
Klipler arasındaki kalite farkını + jim carey'nin çok genç olduğunu gözede alırsak 96 dan çok önce :)

extraloob demiş ki:
Caffeine demiş ki:
Diye tahmin ediyorum.

96'da çekilen o 4 kişi yanyana bu klip daha sonradan geldi video kalitesine bakarak anlaşılabilir aslında :roll:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
adam albüm çıkartacak klibi 1 yıl sonramı gelecek kuzum 96da albüm çıkmış 96da klibi çıkmıştır banko 96 yılımızı düşünüyorum bir albüm çıkardı 3 tane klibi 3 ayda çıkardı ki burası avrupa değil adamlar saniyesinde çıkartırlar.

şu bir gerçek klip jimden önce çıkmış tek sıkıntı şu jimmy o hareketi bir filmde yapmıştı bu herif zati şunun lurasında 10-15 yıllık bir şöhret değil mi bu bağlamda film veya hareketin kullanılma tarihi 98-99-00 diye düşünüyorum ve ben hareketi bulan jimmy sanıyordum değilmiş, keşke ben yanılıyor olsaydım :P

extraloob demiş ki:
adam albüm çıkartacak klibi 1 yıl sonramı gelecek kuzum 96da albüm çıkmış 96da klibi çıkmıştır banko 96 yılımızı düşünüyorum bir albüm çıkardı 3 tane klibi 3 ayda çıkardı ki burası avrupa değil adamlar saniyesinde çıkartırlar.

şu bir gerçek klip jimden önce çıkmış tek sıkıntı şu jimmy o hareketi bir filmde yapmıştı bu herif zati şunun lurasında 10-15 yıllık bir şöhret değil mi bu bağlamda film veya hareketin kullanılma tarihi 98-99-00 diye düşünüyorum ve ben hareketi bulan jimmy sanıyordum değilmiş, keşke ben yanılıyor olsaydım :P
Bu şarkı aslında öyle değil, bu şarkı 4 kişilik bir grup söylüyor ve eski bir şarkı, yeni bir grup yada dj bu şarkıya clip ve birazda mix yaparak yeniden uyarlamış ve jim carrey' tarzında bir konsept yaratmış.

Takımı
Galatasaray
extraloob demiş ki:
Nina Ricci demiş ki:

o hareketi bende beğendim dikkat et lakin hareketi şaşırma aşağıdan başlıyor yukarıya doğru puahahha incelik orada işte baba diyor ki 5 kg yürürken kıvılcım çıkartıyor :mrgreen: :twisted:
:mrgreen: harbiden şimdi farkettim ahahaha çok şeytani bir hareket :P :D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Metover demiş ki:
extraloob demiş ki:

Bu şarkı aslında öyle değil, bu şarkı 4 kişilik bir grup söylüyor ve eski bir şarkı, yeni bir grup yada dj bu şarkıya clip ve birazda mix yaparak yeniden uyarlamış ve jim carrey' tarzında bir konsept yaratmış.

haaa dediğini şimdi anladım sen bu levan polka ile klibi karıştırma klip ayrı diyorsun ama kuzum levan polkanın sitesinde orijinal klip deniyor bu bağlamda 96da çıkan bir parça için yeni bir klip mi çekmişler 8O

extraloob demiş ki:
Metover demiş ki:
extraloob demiş ki:

haaa dediğini şimdi anladım sen bu levan polka ile klibi karıştırma klip ayrı diyorsun ama kuzum levan polkanın sitesinde orijinal klip deniyor bu bağlamda 96da çıkan bir parça için yeni bir klip mi çekmişler 8O
Aynen öyle abim, buda şarkının ilk orijinal hali bu şarkı 96 yılında klip çekilmedi, aynı bizim TRT'deki geleneksel şarkılar polka türünde bir şarkı onlarda sadece yayınladıkları kanaldan alınan görüntüler.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ama tek sorun var official klip diyorlar bu bağlamda bu klip official ise hareket bunların değilse jimmy'nin ama gördüğüm o ki hareket jimmy'nin korkmuştum walla :P

PS : meto bu arada sana bu aralar hayranım kuzum bilesin çok zeki ve ince cool tavırların var şöyle bir baktım da yahya falan hümmmm makara:

extraloob demiş ki:
ama tek sorun var official klip diyorlar bu bağlamda bu klip official ise hareket bunların değilse jimmy'nin ama gördüğüm o ki hareket jimmy'nin korkmuştum walla :P

PS : meto bu arada sana bu aralar hayranım kuzum bilesin çok zeki ve ince cool tavırların var şöyle bir baktım da yahya falan hümmmm makara:
Bunun yanında bahsettiğin bizim tabirimizle dehşet üçlü "Jim Carrey/Soundgarden (TV episode 1996)" oluyormuş.
Video Bu
[youtube]Noq_oR1a0gs&feature=player_embedded[/youtube]
Kod:
http://www.youtube.com/watch?v=Noq_oR1a0gs

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ee meto sen söyle sonucu ben kabul edeceğim o vakit makara: bir topic açtım çürüttün tezimi :P

extraloob demiş ki:
ee meto sen söyle sonucu ben kabul edeceğim o vakit makara: bir topic açtım çürüttün tezimi :P
Sonuç olarak o hareketler 96'da Jim tarafından yapılıyor, ama aynı sene içerisinde polka şarkısı çıkıyor uzun süre sonra bu polka şarkısı bir yapımcı tarafından hafif mix yapılarak klip çekiliyor bu bağlamda offical video oluyor. Klipte Jim Carrey'in 96'daki videosu konsept alınıyor. Bu videonun kalitesinden anlaşılıyor. :kalp:

Yukarı Alt