GreenPearL demiş ki:
aLper#24 demiş ki:
Hayalim , şuan sevdiğim kız ile çıkmak . İnanın şuanlık tek hayalim bu :cry:
aynen bende :cry: sevdiğim kız başkasıyla çıkıyo ve çok aşığım ama yaaaaaaaaaaaaaaaa :kalp:
Ne ilginç , beni seven başka bir kız var bende başkasıyla çıkıyorum :think:
İçim acıdı şimdi :think:

EmmaW

GreenPearL demiş ki:
aLper#24 demiş ki:
aynen bende :cry: sevdiğim kız başkasıyla çıkıyo ve çok aşığım ama yaaaaaaaaaaaaaaaa :kalp:
benimde hayalim hayal kalmasın gerçeğe dökeyim diye bugün kıza çıkma teklifi edeceğim :D kaybedecek birşey yok nasıl olsa :D

GreenPearL

Bilgiliyim
Emma W. demiş ki:
GreenPearL demiş ki:
aLper#24 demiş ki:
benimde hayalim hayal kalmasın gerçeğe dökeyim diye bugün kıza çıkma teklifi edeceğim :D kaybedecek birşey yok nasıl olsa :D
Aslında Kaybedicek çok şey var Neler kaybedilecek söyleyeyim.
1-) Eğer Kız kabul etmez ise çıkma teklini rezil olma ihtimalin çok yüksek ( Kızların ağzı durmuyor herkese söyler)
2-) Eğer Kabul Etmez ise Arkadaşlığın Bitiyor ( İnsan Utanıyor Konuşmaya )
3-) Eğer Kabul Etmez İse İnsan Kendini Çirkin Zannetmeye Başlıyor..!!

Ps: Bunları Nerden mi biliyorum Çünkü Bende Yaşadım Bunları... :wink1: 8O :wink1:

EmmaW

GreenPearL demiş ki:
1-) Eğer Kız kabul etmez ise çıkma teklini rezil olma ihtimalin çok yüksek ( Kızların ağzı durmuyor herkese söyler)

Ps: Bunları Nerden mi biliyorum Çünkü Bende Yaşadım Bunları... :wink1: 8O :wink1:
kabul ederse? :D bardağın dolu tarafına bakmak lazım :D

GreenPearL

Bilgiliyim
Emma W. demiş ki:
GreenPearL demiş ki:

kabul ederse? :D bardağın dolu tarafına bakmak lazım :D
Valla o kızın sana hislerine bağlı ve senin tipine bağlı ama bardağın boş tarafında bunlar var bunlarada dikkat et :wink1: :headbang:

EmmaW

kız şuan msn de açılsammı açılmasammı bilemedim bak şimdi :D kızda birini seviyorda benmiyim yoksa başkasımı daha bilmiyorum :D

Emma W. demiş ki:
kız şuan msn de açılsammı açılmasammı bilemedim bak şimdi :D kızda birini seviyorda benmiyim yoksa başkasımı daha bilmiyorum :D
Kankası ile arkadaş olmak Forever ^^

GreenPearL

Bilgiliyim
ImmorTaLGoD demiş ki:
Emma W. demiş ki:
Aklıma geldi bi olay anlatayım bundan 5 ay önce kardeş gibi olduğumuz bi kız vardı o bana abi derdi bende ona kardeşim derdim 2 ay sonra öğrendimki bana aşıkmış neyse bende aşık oldum falan filan sonra kız bana bişey söylemeden bırakıp ankaraya gitti bende arkasından gittim dedim böyle böyle neden söylemedin bana onur ben seni sevmiyorum dedi ben o an intihar etmek istedim ve ettimde Ama ölmedik ALLAH Kahretsinki.
Ps:Bu Anlattıklarım Gerçek :cry:

GreenPearL demiş ki:
ImmorTaLGoD demiş ki:
Emma W. demiş ki:
Aklıma geldi bi olay anlatayım bundan 5 ay önce kardeş gibi olduğumuz bi kız vardı o bana abi derdi bende ona kardeşim derdim 2 ay sonra öğrendimki bana aşıkmış neyse bende aşık oldum falan filan sonra kız bana bişey söylemeden bırakıp ankaraya gitti bende arkasından gittim dedim böyle böyle neden söylemedin bana onur ben seni sevmiyorum dedi ben o an intihar etmek istedim ve ettimde Ama ölmedik ALLAH Kahretsinki.
Ps:Bu Anlattıklarım Gerçek :cry:
Pff hiç mi kızla çıkmadın^^
Aşık olduktan sonra ver odunu çıkma teklif et.Ki sen zati kızın seni sevdiğini biliyordun.Yazık olmuş.

GreenPearL demiş ki:
Evet beyler ben herkesin bir hayali olduğunu düşündüm ve bunları bizimle paylaşacaklarını düşündüm ve böyle bir toppic açma gereği gördüm evet burdaki amacımız hepimiz hayallerini bizimle paylaşsın sonuçta biz bir aileyiz.Evet öncelikle ben başlıyorum.Teşekkürler

Benim hayalim ünlü biri olmak ama küçüklükten beri Pilot olmak.Pilot olmak istememin amacı küçükken yakın bir akrabamı f16 uçağında yanarak can vermesidir :cry: İşte ben bu yüzden pilot olmak istiyorum göklerin hakimi olmak istiyorum ve üniversitede askeri lise Hava Kuvvetlerinin sınavına girmek istiyorum lisede deniz tutmuştu havayı istediğim için gitmemiştim.Fakat üniversiteye çok hazırlanıyorum inşallah ALLAH'ın izniyle Pilot Olmak İstiyorum.
Ps:Okuduğunuz İçin Teşekkürler
inş amacına ulaşırsın bnde liseden sonra deniz harp okulu düşünüyorum :nod:

GreenPearL

Bilgiliyim
GangsteR demiş ki:
GreenPearL demiş ki:
Evet beyler ben herkesin bir hayali olduğunu düşündüm ve bunları bizimle paylaşacaklarını düşündüm ve böyle bir toppic açma gereği gördüm evet burdaki amacımız hepimiz hayallerini bizimle paylaşsın sonuçta biz bir aileyiz.Evet öncelikle ben başlıyorum.Teşekkürler

Benim hayalim ünlü biri olmak ama küçüklükten beri Pilot olmak.Pilot olmak istememin amacı küçükken yakın bir akrabamı f16 uçağında yanarak can vermesidir :cry: İşte ben bu yüzden pilot olmak istiyorum göklerin hakimi olmak istiyorum ve üniversitede askeri lise Hava Kuvvetlerinin sınavına girmek istiyorum lisede deniz tutmuştu havayı istediğim için gitmemiştim.Fakat üniversiteye çok hazırlanıyorum inşallah ALLAH'ın izniyle Pilot Olmak İstiyorum.
Ps:Okuduğunuz İçin Teşekkürler
inş amacına ulaşırsın bnde liseden sonra deniz harp okulu düşünüyorum :nod:
inş bakarsın bende denize gelirim takılırız senle :headbang: :lol:

Yukarı Alt