Takımı
Galatasaray

- Resim Silinmiş.

Haxball

Special thx to Extraloob.Com :kalp:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Sıkılmadan Okudum. Oyun Tamamen Beyinle Oynanıyor. Her Durumu Düşünüp Öyle Hamle Yapmanız Gerekiyor. Ve Oyunu Belırlı Bır Takımla Yani Sürekli Takımla Oynarsanız Hem Mevkınızı Bılırsınız Hemde Ne Zaman Kımın Napabileceğini Bilirsiniz. :beer:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
FC TiBET bunu okusun bir tanesi bile bunlara uymamazlık yapmıyordur lakin şunu belirteceğim benden sonra bunları en relax ve cool uygulayan WW'dir 8)

Arkadaş adam netten bir resim bulmuş sanki kendisine aitmiş gibi üstüne birde sitesinin adını kazımış... Üstüne üstük 6-0 yenildiğimiz maçı koyuyor madem bu kadar meraklısın 6-1 çaktığımız maçı da koysaydınya...

O resimdeki hiç kimse bu sitede üye değil. :D Adını bile bilmiyorlar :D Ha içinden birisi üye olupta bu resmi kullandıysa benimle işi var demektir :) Özelden bana ulaşsın (Özelden kastım MSN :P)

Şu aralar Çok popüler olan Haxballın Binlerce oyuncusu var.Arkadaşlarınızla veya online olarak maç keyfini bu oyun sayesinde yaşayabilirsiniz. Üyeliksiz Girişte rumuz belirterek girerek Oyunu oynayabilirsiniz.Yalnız Oyunda bazı hileler mevcut oyunun daha iyi hale gelmesi için bu hileleri herkezle paylaşmıyoruz.Aşağıdaki maille irtibata geçip Konuya Haxball hile yazarsanız Programın adını ve Nasıl yapılacağı hakkında bilgiyi Mail olarak geri göndereceğiz. Haxball Hareketli Avatarın da nasıl yapıldığı Anlatımda olacaktır.
http://videomanik.blogspot.com/2011/05/haxball-hilesi.html

Yukarı Alt