Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
ve orda yorum yazma diyorum bide d.mod olucaksın istemiyorum yorum anlamıyomusun

orda olup olmamamıs beni alakadar etmez ben açtım alıcaksan yaz o kadar !

biraz sert oldu galiba :/ ama napıyım yazıyom anlatamıyom :(

Windy

kmse vermese bile kimsenin 7.5 ytl ye alacaqini sanmam kapanmicagina dair elimizde kanitida yok... sacma ^^ ii satislar xP

verip vermemesi sorun deil en azından topic acılmıs ve sabit yapılmıs ama neyse senden kimsenin 50 silke acc alacağını sanmam ama yinede iyi satıslar

Öncelikle fikir çok saçma 50 silke acc^^ BUrda bir konu açtım ve ö.mden bir arkadaş attı bir acc ihtiyacın varsa para biriktir harçlık biriktir vs. ama acc fikrin saçma neyse..Topic en ufak bir tartışmada kilitlenir..Herkesin kendi fikridir..

_Alone_ demiş ki:
Öncelikle fikir çok saçma 50 silke acc^^ BUrda bir konu açtım ve ö.mden bir arkadaş attı bir acc ihtiyacın varsa para biriktir harçlık biriktir vs. ama acc fikrin saçma neyse..Topic en ufak bir tartışmada kilitlenir..Herkesin kendi fikridir..
at kiliti

Colin demiş ki:
_Alone_ demiş ki:
at kiliti
Ben sadece fikrimi söyledim trip yapmana gerek yok..Neyse konu sapıtmış zaten..

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt