Ghost Spy demiş ki:
Hatırlatmasan hatırlamıcaktım valla. :!: :roll: :evil:

Böyle cevap vereceğine , keşke hatırlamasaydın , da sürekli traffic alsaydın. ZÖNK ZÖNK duysaydın. Sen demişsin bende diyeyim ; Sen sanki vermesen TV progrmını , ben tv den veya gazeteden bulamayacağım. Ama işte sesimizi çıkarmıyoruz , ki emeğe saygı, sen öyle konuş bak benden neler duayacaksın.

sarkolata177 demiş ki:
Ghost Spy demiş ki:

Böyle cevap vereceğine , keşke hatırlamasaydın , da sürekli traffic alsaydın. ZÖNK ZÖNK duysaydın. Sen demişsin bende diyeyim ; Sen sanki vermesen TV progrmını , ben tv den veya gazeteden bulamayacağım. Ama işte sesimizi çıkarmıyoruz , ki emeğe saygı, sen öyle konuş bak benden neler duayacaksın.
1-Oyun hala açılmadı ?
2-Bu konuya ne gerek var ben senin gibi gereksiz konular açmıyorum zaten merak etme
3-Saygısızlık etme terbiyeni takın
4-Mesajını bildirdim. :thumbsup:

Ghost Spy demiş ki:
sarkolata177 demiş ki:
Ghost Spy demiş ki:

1-Oyun hala açılmadı ?
2-Bu konuya ne gerek var ben senin gibi gereksiz konular açmıyorum zaten merak etme
3-Saygısızlık etme terbiyeni takın
4-Mesajını bildirdim. :thumbsup:
bir saygısızlık varsa ortada kimin yaptığı kuşkulu vallahi. açılmadıysa ben ne yapayım ben ocean mıyım ? ben mi açıcam serverı ? ban laf etmek yerine bak topicine daha 27 haziran tarihli tv programları.emin ol okadar geereksiz gi sanki gazeteler yokoldu.Bildir ne yapayım kim haksızsa o alsın nasibini bu işten

Bir kaç gündür güncellemediğimi bende biliyorum merak etme devam edeceğim.
Oyunun açılıp açılmayacağını bilmiyorsan topic açmayacaksın.Birde 18.30da açılcak yazmışsın. :P

Ghost Spy demiş ki:
Bir kaç gündür güncellemediğimi bende biliyorum merak etme devam edeceğim.
Oyunun açılıp açılmayacağını bilmiyorsan topic açmayacaksın.Birde 18.30da açılcak yazmışsın. :P
nasıl okuyosun ? bir süre içerisinde demişim. iyi okuda gel

Yukarı Alt