Joymaxa Illegal Programlari kullandiğinizi ihbar eden bir dosya mevcut bu dosyanin adini değiştirin veya silin önemli olan calismamasini sağlamaktir..

Dosya Adı : SilkErrSender.exe

Mantik şu Yanliş bir opcode (işlev) gönderildiğinde bu dosya calisiyor ekran karti hatasi zannettiğiniz bazi şeyler joymaxa bilgi ulastirmak için silkroadi kapatiyor.

Bot, Loader, NODC Client bu dosyalarda bug olustugunda bu dosya devreye giriyor ve hangi programda ne gibi hata aldiğinizi dump dosyasi olarak bir servera yüklüyorlar. Bu servera geçen hafta girmeyi başardık. Ve dump dosyalari yani ihbar kayitlari orda tutuluyor.

Ben Sildim ve hala calışıyor silkroad :wink1:

o dosya oyundakı bug vs. seylerı yolluyor ben adını deıştırdım ama banlanmamak ıcın rumata loader kullanıyorsanız banlanmamak ıcın değıştırmek lazım ama zaten bılgısayarında hata varsa o dosya olsa ne olur olmasa ne olur oyun otomatik kapanır ?????? hatasının onla alakası bıle yok ıyıce sacmaladınız

MissMurderTR demiş ki:
Joymaxa Illegal Programlari kullandiğinizi ihbar eden bir dosya mevcut bu dosyanin adini değiştirin veya silin önemli olan calismamasini sağlamaktir..

Dosya Adı : SilkErrSender.exe

Mantik şu Yanliş bir opcode (işlev) gönderildiğinde bu dosya calisiyor ekran karti hatasi zannettiğiniz bazi şeyler joymaxa bilgi ulastirmak için silkroadi kapatiyor.

Bot, Loader, NODC Client bu dosyalarda bug olustugunda bu dosya devreye giriyor ve hangi programda ne gibi hata aldiğinizi dump dosyasi olarak bir servera yüklüyorlar. Bu servera geçen hafta girmeyi başardık. Ve dump dosyalari yani ihbar kayitlari orda tutuluyor.

Ben Sildim ve hala calışıyor silkroad :wink1:
Dump dosyasının içindekilerini silsek banlanmayı önler mi

onu silince gine oyundan atıyo ve hep kastığı zaman atıyo.Tek fark attığında ??? gelmiyo.Artık banlanmayı önlermi onu bilemiycem ama silince ekran kartı hatası yüzünden gine atar.İsteyen silsin çünkü bazen PC o dosya yüzünden oyunu engelliyor.Sınırlı hesabınız varsa benim gibi silin gitsin, çünkü engellerse yönetici hesaba girip engellemeyi kaldırmanız gerek

Yukarı Alt