Açıklama

Aniden masaüstüne atıp ? ? ? hatası vermesi veya ekranınızın aniden donması genelde sro_client in görev yöneticisindeki önceliğinin sürekli değişmesinden kaynaklanıyor.

Yani sabit bir şekilde kalmıyor bazen düşük oluyor bazen yüksek bu da ekran donmaları ? ? ? hatası ve masaüstüne atma sorunlarına neden oluyor

Bu program sayesinde sro_clientin önceliğini sabitleyip bu sorunların üstesinden gelebilirsiniz.

Kullanımı

Programı kurun sizden pc nin yeniden başlatılmasını isteyecek pc nizi yeniden başlatın

Oyuna girin Ctrl+Alt+Del tuşları ile görev yöneticisini açın

İşlemler sekmesine tıklayın

Ordan sro_clientin üzerine sağ tıklayın ve Öncelik Ata sekmesine gelin en altta bulunan Save Priority veya Önceliği Kaydet seçeneğini seçin.

Tarama Sonuçları

http://www.virustotal.com/tr/analisis/574c76a0c364585a0f9fbd8e6c8e2e31

Download
Download
http://prnwatch.com/cgi-bin/sws/go.pl?distr=2
Download

bilmediğim kaynagına guvenmedıgım bır programı bilgisayarıma kurmam genelde ama bu sorun o kadar sıkmaya basladıkı geceden bota bırakıyom sabah olunca bakıyom yarım saat sonra bu hatayı vermıs bir degil ıkı degıl daha bıraz once gene yaptı bende mecburen bu programı kurup denemek zorunda kaldım program alt+ctrl+del de vındovs gorev yonetıcısınde calısıyor işlemler sekmesıne tıklayınca calısan herhangıbır şeye sag tıklayınca extradan tread as valıd, dicard secenegı eklenmıs oluyor oncelık ata kısmınada extradan save priorit secenegı eklenmıs olarak cıkıyor birde vındovs gorev yonetıcısınde ıslemler kısmında kımı nesne yesıl kımı nesne pembe oluyor tum calısan nesnelerde save priorit secenegı secılmıs durumda yukarıdakı acıklamada demıskı sroyu secın save priorit secenegını tıklayın zaten secılmıs hatta tum calısan herseyde secılmıs digerlerinin secimini kaldırmakmı gerekıyor acaba bilen varsa ıyı olur. simdilik bu kadar bakalım ???? hatası ıle bır daha karsılasacakmıyım bılmıyorum bırkac gune kadar bellı olur.

programı dun kurmustum arkadaslar aksam 8 de bota bıraktım gittim oglen 2 de baktım hala dc olmamıs hata vermemiş işe yarıyor sanırım

arkadaş söylenen herşeyi uyguladım ekran kartı güncellemesi..pirio..bilgisayarım özellikler performans ayarları.. sroyu 800*600 de çalıştır anakart güncelle driverları nod32 bilgisayarı tarat... anlıcanız yapabilicem bişi kalmadı oyuna girdiğimde yarım saat geçmeden bu hatayı alıyorum oyuna denerken hiçbişi yok oyuna girdikten yarım saat içinde %100 garantili bu hatayı veriyor yada masaüstüne atıyor yada pc kilitleniyor...

Yukarı Alt