1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro

????? Hatası Ve Çözümü


 1. Unreminical

  Unreminical rank8

  Kayıt:
  21 Mayıs 2008
  Mesajlar:
  251
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Öğrenciyim.
  Şehir:
  suzuz.

  [​IMG]
  Evet arkadaşlar sanırım update ile birlikte ????? hatası alan arkadaşların sayısı çoğaldı, çözümü için

  Q . What is the "?????" error?

  A. This error often occurs when outdated graphic card drivers are being used. Please update your graphic card drivers and for many this issue will be resolved.

  Yani,

  Eski Grafik kartı sürücüsü kullanıyorsunuz, Grafik kartınızın sürücüsünü güncelleştirmeniz gerekmektedir diye bir açıklama yapmışlar

  Nasıl ekran kartı modelimizi öğreneceğiz; güncelleyeceğiz; işte burada;

  Bilgisayarım'a sağ tıkla. Özellikler'e tıkla, yukarıda ki sekmeden; donanım'a tıkla. Aygıt Yöneticisini aç; ekran bağdaştırıcılarına tıkla; orada ekran kartın çıkar; sağ tıklayıp "Sürücüyü güncelle" de. Eğer olmazsa; ekran kartının ismini bir köşeye yaz. Arama motoruna; -benim ki nvdia geforce fx 5500- Nvdia geforce fx 5500 driver ya da güncelleme yaz. İndir.

  Eğer ikisinde de olmazsa bir bilgisayar uzmanına götür.

  Bunun haricinde sürücünüzü güncellediğini halde aynı hatayı almaya devam ediyorsanız. Oyuna girmeden önce, update penceresinde oyun ekran çözünürlüğünü 800*600 olarak ayarlamanız, oyuna girdikten sonra isteğe bağlı olarak yine yükseltmeniz sorununuzu çözebilir.

  Ayrıca, monitörünüzün yenileme hızını da değiştirmeniz bazı durumlarda yine ???? sorununun çözülmesine yardımcı olabiliyor.


  [​IMG]