ya yardım edınde bızde ınsan qıbı konusalım sabahtan berı bununla uqrasıyorum kafayı yedım k.bakmayın

ya arkadasLar sız benı anlamıyormusunuz SWSROdan bahsedıyorum bu dedıqınızde o yoookk :S:S

sa arkadaslar aynı hatayı bende alıyorum start gelıyor tıklıyorum sonra ????? cıkıyor napmam gerekıyor yardım edermısınız

nina neden beni banlıyorsun hata alıyorum çözümünü öğrenmek suçmu senın bu yaptıgın hic etik degil lütfen ama ben o kadar alıs verıs yaptım bu sıteden bumu karsılıgı

Üslubunu doğru düzgün ayarlarsan kimse sana karışmaz. Biri yardım edebilecek düzeyde bilgiye sahip olsa senin tekrarlamana gerek kalmadan söyler zaten. Sözün özü kendi yardım topicinde emir verir gibi konuşmuşsun sonucuda ban olmuş.

memo3542 demiş ki:
nina neden beni banlıyorsun hata alıyorum çözümünü öğrenmek suçmu senın bu yaptıgın hic etik degil lütfen ama ben o kadar alıs verıs yaptım bu sıteden bumu karsılıgı
oyunda ikenmi yoksa launcherdemi alıyorsun bu hatayı çözelimde kurtul daral:

launcherde start gelıyor tıkladıktan sonra alıyorum hatayı tesekur ederım yardımlarınız ıcın

fotograf nasıl eklenıyor soleyebılırsenız onuda eklerım sızın ıcın kolaylık olcaksa:S

memo3542 demiş ki:
fotograf nasıl eklenıyor soleyebılırsenız onuda eklerım sızın ıcın kolaylık olcaksa:S
Kod:
[img]Resmin Url si[/img]
Resimli anlatım: viewtopic.php?f=321&t=129589
memo3542 demiş ki:
silip tekrar tekrar yükledim olmuyor malesef nerden devam edeyım anlamadım :S
Bu topicten devam et manasında söyledim. :rolleyes1:
Autumn demiş ki:
Avenger demiş ki:
Silip tekrar yüklemeyi dene.

P.s: 2Topice gerek yor buradan devam. :beer:
İkidir benden önce mesaj atıyorsun kızıyorum summer3:
Pardon. :mrgreen: :P