Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Hastalıklı İnsanları v1.0 <<<

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
aslında hiç kızmıyorum bunlara muhteşem reklamımı yapıyor aptallar özellikle dh'de her topicim hit oluyor konu illaki siteme kadar uzuyor boylece 1 uye eminim kazanıyorum aynen devam etsinler bu hastalıktan ya kurtulacaklar ya da beni daha da populer yapacaklar :P

iki chari da ara ara görüyordum, neptune da test charim vardi, mangyang/movia kasiyorlar, belli ki bir seyler test ediyorlardi :D
EXL ile dalga gecilir mi, layik oldugu muameleyi görmüsler :D

Dh'den eleman ekliyor msn'de

eleman - s.a
ben - a.s
eleman - char için eklemişim vs..
ben - evet teklifinizi söleyin
eleman - xx para xx char
ben - olur aracı olması lazım
eleman - dh'den binbaşı tanıdığım var(bunların arasında dürüstlük postla sınırlı)
ben - olmaz exl'de tanıdığım modlar onlar aracı olursa daha güvenli olur
eleman - exl mi onlar hacker char calıyorlarmış bilmemneymiş kurucusu dinsizmiş Allah'a sövüyormuş...
ben - şu FcukTheGod'un acılımını soledim yan cizi engelledi
basit bir çizelge ile arkadaşlık kuruyorlar 10 yaşında veled işi gücü yok akşama kadar onla bunla atışınca olur post 1-2 aya 10.000, ee ne olucak ben bu veledi aracımı edicem ben exl'den mod'un gözümle char hack'lediğini görsem gene dh'den binbaşılarına tercih ederim...

exl daki ortami hicbir yerde bulamazlar. hicbiri, exl'da kabul edildigi kadar baska bir yerde kabul edilmemistir. ve bu yüzden de site yönteim kadrosundakilere her zaman sekil a'da görüldügü gibi sacma sapan isimler takacaklardir, kendilerine bir zarari dokunmadigi halde "yasakisim" olarak gececegiz...

Maxtech demiş ki:
Dh'den eleman ekliyor msn'de

eleman - s.a
ben - a.s
eleman - char için eklemişim vs..
ben - evet teklifinizi söleyin
eleman - xx para xx char
ben - olur aracı olması lazım
eleman - dh'den binbaşı tanıdığım var(bunların arasında dürüstlük postla sınırlı)
ben - olmaz exl'de tanıdığım modlar onlar aracı olursa daha güvenli olur
eleman - exl mi onlar hacker char calıyorlarmış bilmemneymiş kurucusu dinsizmiş Allah'a sövüyormuş...
ben - şu FcukTheGod'un acılımını soledim yan cizi engelledi
basit bir çizelge ile arkadaşlık kuruyorlar 10 yaşında veled işi gücü yok akşama kadar onla bunla atışınca olur post 1-2 aya 10.000, ee ne olucak ben bu veledi aracımı edicem ben exl'den mod'un gözümle char hack'lediğini görsem gene dh'den binbaşılarına tercih ederim...
yok artık bunlar iyice sapıtmış.bizim kurucu Allaha küfür ediyorsa(ki böyle bişey olmaz)onlarınkini düşünmek istemiyom

Yukarı Alt