Hastalıklı arkadaşlara bir kez daha gülüyorum.. Arkamdan bana rakip tavırlar alan arkadaşlar, siteyi ve beni çekiştiren arkadaşlar olduğu duyumunu alıyorum. Ciddiyim hastalıktır yani bu. Benim sizlere anlatamadığım ve ya gösteremedim bir şey var. Ben 20 tane partner oyunum var diye , geldiğim yeri unutma tavırlarına girip, hadi eyvallah tüm forum ahalisi deyip tekrar foruma girmesem çok mu daha iyi olacaktı ? Ben bunu yapmıyorum, hala sizlerleyim, elimden geldiğince genç arkadaşlara da yardımcı olmaya çalışıyorum. Ancak inanılmaz hareketler görüyorum yok leet şöyle yapmıştı bilmem ne vs. Bakın arkadaşlar o zaman sizlere derinlemesine anlatayım. Benim, bizlerin extraloob gibi üzerinde yoğunlaştığımız yaklaşık 12 adet projemiz var ( bkz : koforum.net, metin2hile.net, wahrenheit.com) Yani senin orda hastalıklı hareketlerini göremeyip topladığın 3-5 kişiyle bana laf atman, rakip görmen. inan gerizekalısın yani gözümde, acizsin. Ya sen şunu bile bilmiyorsun, forumunun üzerinde yoğunlaştığı oyun ile ben çalışıyorum, sen, forumlarını açıyorsun. daha ne diyeyim yani sana mantığının yerine gelmesi için ?

Uzun lafın kısası, bir kaç hasta arkadaşımız mevcut, ciddiyim direk hastalar yani, hayal dünyasında yaşıyorlar. Onlarla ortamınız iyidir, güzeldir, takılın, eğlenin eyvallah. Ancak sizleride hasta yapmasına izin vermeyin, nankörlük etmeyin. Ben bu gün cumartesi, pazar günleri tatil günlerimde bütün gün sitedeysem, sizlere birşeyler öğretme derdindeysem bu iyi niyetimin göstergesidir. Gidin bir joygame, gameturk bilmem ne yöneticisiyle msnden konuşmayı vs. deneyin cevap alabilecekmisiniz? nankörlük etmeyin.

teşekkürler.

A

Anonymous

Guest
çok dert etme kardeşim hayatta biras boşveremeyi bileceksin kapalı kutu insanlar vardır hiçbirşeye açık değillerdir bildiklerini zannettikleri birtakım şeylere inanırlar insanlar hakkında ileri geri konuşmayı severler ama kendi yaşamlarına hiç bakmazlar onun için bu insanları böyle kabul edip aldırmamak gerekir

PS: it ürür kervan yürür bro

benm olsam hiç takmam :D zaten cvabını vermişsin kıskanma ile ilgili boşver de gitsin derim kafaya takmaya deymez :D

Hastalıklı insanları karantinaya alacan hacım. Baktın orda da mı hastalık yayıo. Bann ! Hem de en ip'sinden ';..;''

+Dejavu+

Bilgiliyim
hanry006 demiş ki:
Agrasif Mod On
Lanet Olası Çekemeyen Pisl1kler
Agrasif Mod Off :popcorn:
Forumda inci sözlük argonu yasak diye bilirdim. Daha önce ben D.Mod iken birileri söylemişti acaba hangi birileri :curtain:

Takımı
Besiktas
Adam haklı, sonuna kadar haklı. Tavşan dağa küsmüş dağın haberi olmamış. Millet geliyor 1-2 konu ile "sadece bildiklerini" püskürtüyor, küfürler yağdırıyor ve elinden geldiğince seviyesini düşürüyor. Rezillikten başka hiçbirşey..

_Kriptex_

Tanınıyorum
Leetnock demiş ki:
MidyeLimon demiş ki:
The47 demiş ki:
Konuyu okurlarsa eger o kişiler link yardımcı olabilir.

http://www.ortadoguhastanesi.com.tr/
Ahahahaha liseli hareketler
Banned.
Gerçekten banladınmı bilmiyorum işinize karışmak gibi olmasın ama bu tarz arkadaşlar forumun neşesi diyebiliriz ( Bkz. PrensZuko neutral1 ) bu arkadaslar forum kirliligine sebep olsada kotu ve stressli gecen gunlerimizde actıkları konularla bizi guldurmeyi yeri geldiginde ufak bir tebessum yaratmasını bilyorlar kısaca forumun neşelerini forumdan uzaklaştırırmayalım üye üyeligini, mod modlugunu bilecek sozunu sevmişimdir her zaman ama bu tarz konularda daha geniş davranırsanız daha iyi olur yoksa diger forumlardan bir farkımız kalmaz.

Kriptex35 demiş ki:
Gerçekten banladınmı bilmiyorum işinize karışmak gibi olmasın ama bu tarz arkadaşlar forumun neşesi diyebiliriz ( Bkz. PrensZuko neutral1 ) bu arkadaslar forum kirliligine sebep olsada kotu ve stressli gecen gunlerimizde actıkları konularla bizi guldurmeyi yeri geldiginde ufak bir tebessum yaratmasını bilyorlar kısaca forumun neşelerini forumdan uzaklaştırırmayalım üye üyeligini, mod modlugunu bilecek sozunu sevmişimdir her zaman ama bu tarz konularda daha geniş davranırsanız daha iyi olur yoksa diger forumlardan bir farkımız kalmaz.
Daha öncede belirttiğim gibi, maalesef Türk gençleri olarak herşeyin dozunu kaçırıyoruz. İnci'nin de. Artık tüm konularda küfürler uçuşmaya baslamıştı ki, biz bu kuralı getirdik. Forumumuzda 12 yaşında üyelerde var 13 yaşında üyelerde var. Düşünmek lazım bunları da.

_Kriptex_

Tanınıyorum
Leetnock demiş ki:
Kriptex35 demiş ki:
Daha öncede belirttiğim gibi, maalesef Türk gençleri olarak herşeyin dozunu kaçırıyoruz. İnci'nin de. Artık tüm konularda küfürler uçuşmaya baslamıştı ki, biz bu kuralı getirdik. Forumumuzda 12 yaşında üyelerde var 13 yaşında üyelerde var. Düşünmek lazım bunları da.
Bunun önüne geçmek ne kadar zordur bilirim bende yinede iyi dayanıyorsunuz yönetim olarak ama forumun eski halinden çok daha iyi oldugunu her zaman soyluyorum ve soylemeye devam edeceğim

Yukarı Alt