İstanbul B.B. maçında kırmızı kart gören Hasan Şaş, "Yönetimle ve hocamla konuşup devre arasında takımdan ayrılacağım" dedi.

Maçın 73. dakikasında ilk sarı kartı gören Hasan Şaş, 80. dakikada Ümit Karan'ın bir pozisyonunda hakeme aşırı itarazı sonucunda ikinci sarı kartı görerek kırmızı kartla oyun dışında kaldı. İlk yarı düdüğünün çalmasıyla birlikte, soyunma odasına giderken tribünlerle de bir takım sorunlar yaşayan Hasan Şaş, kırmızı kart gördükten sonra adeta çılgına döndü. Hasan arkadaşları tarafından zorlukla yatıştırılarak, saha kenarına alındı.

HasanSas5.jpg

Galatasaray'ın tecrübeli futbolcusu maçtan sonra yaptığı açıklamada, "Kırmızı kart olayı klasik. Ortada küfür yok. Sadece itiraz ettim. Satmak kolay. Bu kadar rahat sarı kart başka futbolculara gösterebiliyor mu hakem acaba. Nasıl olsa Hasan sinirli... Yıllarca benim üzerime gelindi. Ağzımı açsam sarı kart gördüm. Fenerbahçe maçında oynamayı çok isterdim ama cezalı duruma düştüm. Devre arasında vedelaşacağım. Yurt dışına gitmeyi düşünüyorum. Yönetimle ve hocamla konuşup takımdan ayrılacağım" dedi.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
çok kaliteli bir futbolcuydu lakin bir o kadar da kafasız hiçbir kulüpte barınamaz yolu kapalı olsun.

extraloob demiş ki:
çok kaliteli bir futbolcuydu lakin bir o kadar da kafasız hiçbir kulüpte barınamaz yolu kapalı olsun.
:mrgreen: yolu kapalı olsun :mrgreen:

Hasan Şaş iyi futbol oynuyor ama böyle sinirli bir oyuncunun böyle bir kulüpte bulunmaması gerek!

extraloob demiş ki:
hayır açık
olsun onun gibi futbolcu gsye bidaha gelmez hırsıyla azmiyle çok maç kazandırdı gsye

ewt katılıyorum. bugünde sahanın en iyisi oydu ve hakemin kararlarına çıldırmamak elde değil. hasanda yapı olarak biraz sinirli olduğundan böyle bir olay oldu.

A

Anonymous

Guest
The_DifferenT demiş ki:
Kendi kendini mahveden bi oyuncu ilginç bi kişilik çok asabi
Adam Dünya kupasında ilk 11 e girdi ama ilgilenen olmadı
ilgilenen oldu da kendi gitmek istemedi . şimdi eminim cok pişmandır :lolmuch:

+++++ demiş ki:
The_DifferenT demiş ki:
pişman olsaydı kalli kadroya almadığı zamnlarda çıkıp söylerdi gitmek istediğini

CannibalMyth demiş ki:
+++++ demiş ki:
The_DifferenT demiş ki:
pişman olsaydı kalli kadroya almadığı zamnlarda çıkıp söylerdi gitmek istediğini
su an kimse almaz şahsen ben hayatta almam ama inş. iyi bi klube gider

senin fikrini soran yok zaten hasan her takımda rahat oynayabilecek kapasitede bi futbolcu hırsıyla azmiyle extraokk extraokk

CannibalMyth demiş ki:
senin fikrini soran yok zaten hasan her takımda rahat oynayabilecek kapasitede bi futbolcu hırsıyla azmiyle extraokk extraokk
puhahahha en içten duygularımla gülüyom :mrgreen:
Çok komiksiniz ya adam oluyo hala kral diyonuz sizden zor sportmen olur çok Duygusalsınız Exclamation
Gerçekleri soyluyemiyonuz malesef

The_DifferenT demiş ki:
CannibalMyth demiş ki:
Çok komiksiniz ya adam oluyo hala kral diyonuz sizden zor sportmen olur çok Duygusalsınız Exclamation
duygusallıkla alaka YOk tamam sinirli olabilir ama hırsıyla azmiyle çabasıyla gsye çok şey kattı
bjkda ibrahim üzülmez örnek olarakta

A

Anonymous

Guest
CannibalMyth demiş ki:
The_DifferenT demiş ki:
CannibalMyth demiş ki:
duygusallıkla alaka YOk tamam sinirli olabilir ama hırsıyla azmiyle çabasıyla gsye çok şey kattı
bjkda ibrahim üzülmez örnek olarakta
eskiden hasan şaş müthişti ama şimdi kariyerinin en diblerine dogru gidiyor. ibrahim üzülmezide o kadar abartma .bence o kadar da ii bir oyuncu degil Confused

Yukarı Alt