Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Hasan Heybetli gözaltına alındı [ VADi ]

Şişlide bir rezidansta kalan müteahhit Fatih Edremit, dairesinde silahla vurularak öldürüldü. Ünlü kabadayı gözaltına alındı.

İstanbul Fulya'da bulunan Polat Tower'in 22. katındaki rezidansında silahlı 2 kişinin saldırısına uğrayan müteahhit hayatını kaybetti. Olayla ilgili Hasan Heybetli ve bir kişi daha gözaltına alındı.

Edinilen bilgiye göre, Beşiktaş'taki Polat Tower'e gelen iki kişi, güvenlik görevlilerine 22'nci kat 124 numaralı odada kalan Fatih Edremit (52) ile görüşmek istediklerini söylediler. Görevliler, Fatih Edremit'le konuştuktan sonra iki kişinin içeri girmesine izin verdi. Bir süre sonra iki saldırgan, Polat Tower'dan hızla çıkıp, bir taksiye binerek kaçtı. Durumdan şüphelenen güvenlik görevlileri, Fatih Edremit'e telefonla ulaşamayınca odasına çıktılar.

Açık kapıdan içeri giren görevliler, Fatih Edremit'i yerde kanlar içinde yatarken buldular. Ambulansla Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan Fatih Edremit'in göğüs, karın boşluğu ve bacaklarından vurulduğu belirlendi. Ameliyata alınan Fatih Edremit kurtarılamadı.

HASAN HEYBETLİ GÖZALTINDA

Güvenlik görevlilerinin ifadesini alan polis, giriş ve 22'nci kattaki güvenlik kameralarına da el koydu. Saldırının, Fatih Edremit'in tanıdığı kişilerce yapıldığını düşünen polis, Edremit'in yakınlarından bazılarının ifadesine başvurdu. Polis olayla ilgili Hasan Heybetli ve bir kişiyi gözaltına aldı. Cinayetle ilgili inceleme devam ediyor.

extraloob demiş ki:
evde bulunanlardan biriside onur özbiderzikmiş şaka gibi bu çocuk dündar kılıçın oğlu ve 2-3 yıl önce etilerde bir lüks oto galerisini tarattırmaktan azmettirici olarak aranıyor ve kaçmış sonra gelip 4 ay içeride yatıp çıkmıştı şimdi gene kayıplara karışmış, tahminlerime göre şu anda yetiştirilen en hızlı mafya bu onur olacak gibime geliyor daha tıfılken fena şekil yapıyordu, o gece evde hasan heybetlinin yanındaymış hasan heybetlide en ünlü mafyalardandır.
hasan heybeyli :

onur özbizerdik :

Prada

Bu eleman Çakıcının oğlu Dündar Kılıçın torunu. Hem babadan hem dededen işlemiş kanına. DNA larında babalık var ^^

Hepsinin ben babalığına sokayım alayının dna larına tüküreyim tamam mı kabadayı baba diye söylenen insanlar bir köpek kadar gururlu olamıyacak türden uyuşturucu etkisiyle hareket edebilen gurursuz şahsiyetsiz anası babası belirsiz insanlar onların alayının ben amına koyayım beni engellerseniz engelleyin onların alayının ben amına koyayım alayı orospu çocuğu.

Yukarı Alt