- Resim Silinmiş.

Oyuncular :

Daniel Radcliffe ... Harry Potter
Emma Watson ... Hermione Granger
Rupert Grint ... Ron Weasley
Michael Gambon ... Albus Dumbledore
Alan Rickman ... Severus Snape
Helena Bonham Carter ... Bellatrix Lestrange
Jim Broadbent ... Horace Slughorn
Robbie Coltrane ... Rubeus Hagrid
Timothy Spall ... Peter Pettigrew
David Thewlis ... Remus Lupin
Maggie Smith ... Minerva McGonagall
Julie Walters ... Molly Weasley
Mark Williams ... Arthur Weasley
Tom Felton ... Draco Malfoy
Evanna Lynch ... Luna Lovegood

Yönetmen :

David Yates

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.​

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
süper tüm filmlerini ve kitaplarını okudum filmi çok merak ediyorum eminimki diğer filmler gibi buda mükemmel bi filmdir

Windy

açıklayayım. Daniel Radcliffe yani harry potter,5 film çektikten sonra amansız bir hastalığa yakalandı. ve bizden biri olarak gördüğümüz Dan,artık aramızda değil.onu birdaha filmde göremeyiz manasında,aramızda değil :wink1: :muck:

WindTalker demiş ki:
açıklayayım. Daniel Radcliffe yani harry potter,5 film çektikten sonra amansız bir hastalığa yakalandı. ve bizden biri olarak gördüğümüz Dan,artık aramızda değil.onu birdaha filmde göremeyiz manasında,aramızda değil :wink1: :muck:
Yanlış olmuş :D Artık aramızda değil dediğin zaman direk öldü anlamına gelir. İngilizceyi iyi biliyorsun Türkçe kaydı yavaştan :lol:

WindTalker demiş ki:
Biliyordum hasta olduğunu zaten ama öldü sanmıştım sen öyle deyince.Üzdün beni boşuna. :roll: :mrgreen:

Çok güzeldi.Burda ki(Gazi Antep) ilk seansına gittik bugün.Başlar birac sıkıcı olsa filmin geneli güzeldi.

hary potterin en güzel bölümü ve filmiydi gerçekten çok manyaktı bekledigime deydi tavsiye ederim hemen gidin izleyin :=)

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Valal sinemaya gidip izledim çokta güzel sayılmaz dambuldor'un ölmesi kötü oldu 2010 vede 2011 de iyilik ve kötülğk kapışmalı 2 film çıkıp son olcakmış merak ediyorum harry napıcak tek başına

kitap filmden daha heycanlıydı

en güzel sahnesi ( ve tek beğendiğim kısmı ) dumbledore un o felçli haliyle ateş felan çıkarma sahnesiydi :d

Yukarı Alt