arkadaşlar eski sm multi clientleri cpuyu fazla kasmadan açıyordu 2-3 client kasmadan açabiliyorduk buda onun gibi ise güzel alabilirim bilen arkadaslar varsa lütfen bilgilendirsin.

celikkemre demiş ki:
arkadaşlar eski sm multi clientleri cpuyu fazla kasmadan açıyordu 2-3 client kasmadan açabiliyorduk buda onun gibi ise güzel alabilirim bilen arkadaslar varsa lütfen bilgilendirsin.
bir sorum daha olacak
ücretli tbot ile çalışırmı ?

Arkadaşlar elinize sağlık teşekkürler fakat nedir bu hardmod ? sadece multiclientmi, yoksa tbot için de bir crackmıdır ?
yani bu Tserver gibi iş gören bir şeymi ?
birde aynı yerdeki alım sayfasında üstte 2 alan daha var birisi "private ve hardmod" diğeride sadece prvate satımı ve private 5 dolar yazıyor. buradaki private de ne oluyor,? açıklamanız güzel fakat bunlarada tam bir açıklık getirirseniz akıllardaki soru işaretlerini tam olarak yok etmiş ve insanları daha çok bilgilendirmiş olursunuz.
Teşekkürler.

siteden bi alıntı

Question : "Hi,
can i use Hard Mod Multiclient with botsmall iSRO Bot an once ? Or is it impossible ?"

Answer : "hard mod is only a mutliclient

and it does work with isrobot, but you can't open 2 isrobot clients, just start isrobot normally and then open as many normal clients as u want"

sadece multiclient mi acilabiliyo ve bunun icin para odeniyo ?

- Resim Silinmiş.

Belesh multilerden daha az kasıyor oyuna girişte biraz donuyor ama oyundayken 0 donma 0 lag

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
ben aldım fakat kuramadım şuanda nası kurıcam yardımcı olurmusn

Emeğe Saygı!! Çok Saol ama bana yaramaz pc 1 sro yu zor kaldırıo 2 tane düşünemiyorum :mrgreen: Paylaşımlarının Devamını Diliyorum popcorn

abi gene süpersin eline saglık arkadasın dedigi gibi 0x33 te satılıyo hem bn buna güvenipte kredi kartı numaramı vermem saol gene eline saglık ...

Yukarı Alt