Yanlış hatırlamıyosam 4 yıl öncesine kadar oynuyordum ve bugun kuzenim hangi oyundu bi oyun vardı bota mı ne salıyodun dedi birden içim cız etti ve bu boş yaz günlerinde yeniden başlasam mı diye düşündüm ve direk bu foruma geldim fakat içim karardı en son atılan mesajlar ta 3 5 ay önceden.Şimdi ne yapıcam ben bi akıl verin kalabalık zevkli bi private server varsa ve arkadaş lazımsa gelicem bide bot olsun olmazsa olmazım pc başındayken saatlerce oyunu izlediğimi bilirm botta :D

Takımı
Besiktas
Official Sro bitti diyebiliriz. Ama private serverlar arasından zevkli bişey bulursan devam edebilirsin. Ben de yıllardır oynamiyorum ama bir private servera başlamayı düşünüyorum.

[ Mesaj mobilden gonderildi Android ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Büyük hevesle ERYX sro yu indirdim 1500kişi online, ulan açtım charı 10lv oldum sildim , sıkıldım artık srodan be benim için bitti silkroad

Advance

Oynamak için bir sebep yok ki, eskiden güzel arkadaşlıklar için oynuyordum şimdi o bile yok.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Joymax'ın gözünü iyice para bürümesi , her hafta sonu server açması ve bir türlü gold botları oyundan atamaması zaten oyuncuları bıktırmıştı.Ondan sonra private serverlar çıktı ve gold botlardan sıkılan bütün insanlar oraya yöneldi haklı olarak.Bu yüzden oyun artık private serverlarda oynanıyor , nedense bu durum da joymax'a hiç batmıyor gibi.Ne bir yerlerde reklamları var , ne de serverları kapatmak için uğraşıyor...

Bu mesaj Kemalist rumuzlu uyeden alinti yapildi
Kemalist demiş ki:
Joymax'ın gözünü iyice para bürümesi , her hafta sonu server açması ve bir türlü gold botları oyundan atamaması zaten oyuncuları bıktırmıştı.Ondan sonra private serverlar çıktı ve gold botlardan sıkılan bütün insanlar oraya yöneldi haklı olarak.Bu yüzden oyun artık private serverlarda oynanıyor , nedense bu durum da joymax'a hiç batmıyor gibi.Ne bir yerlerde reklamları var , ne de serverları kapatmak için uğraşıyor...

Joymax şu an Digimon Masters'dan kırdı parayı. ^^

Yukarı Alt