2007 den beri sro oynuyorum ve her sene yazın ekran kartımı yeniliyorum.Şu anda hd 5670 olması lazım ama hala şu optionsdaki shadow ayarını en yükseğe çıkartamadım. :D Ekran kartı almaktaki temel amacımdı biraz aslında. :D Burdan süpersonik ekran kartı olan arkadaşlara sesleniyorum; shadow u detail e kadar çıkartabiliyor musunuz, yoksa bendeki gibi fps 75 den 25 lere kadar düşüyor mu ?

Bende NVIDIA GeForce GT440 var En son çözünürlükte ve görüntü kalitesinde oynuyorum her türlü özellik te görünüyo detail fln

bende 5870 var 5670 de kullanmıştım ama hala shadow detail yapınca normalde fps yüksek olsada yaratığa saldırınca fps de inanılmaz bir düşüş oluyor büyük ihtimal silkroad ın sorunu. :!!&%&!

İlk arkadaş dışında bütün kişiler açamıyorum demiş. :D Ozaman muhtemelen oyun kaynaklıdır. :D Neyse okadarda hayal ediyodum ilerde gölgeyle oynuyacam diye ama yalan oldu. :D

çalıştıgım cafedeki 40 bilgisayarın 20 tanesinde HD6850 var 256bit ekran kartı tüm oyunları yeni çıkanlar dahil high yada ultra da oynatıyoruz ama söylediğin şeyi hiç denememiştim yada dikkat etmemişim demekki yarın bir deniyeyim :)

Yukarı Alt