RoyalFlush

Bilgiliyim
Neden girdiklerini bilmiyorum ancak davranışları hoşuma gitti.Normal insanların kolay kolay gireceği yerler değil çünkü hapishaneler..Yaptıklarına pişman edilmeli.

RoyalFlush demiş ki:
Neden girdiklerini bilmiyorum ancak davranışları hoşuma gitti.Normal insanların kolay kolay gireceği yerler değil çünkü hapishaneler..Yaptıklarına pişman edilmeli.
haksız yere ıcerıye gırıpte bu hale dustugunu hayal etsen hem de haksızlıga hıc gelemeyen bır yapın varken sozlerın en degerlınken hıc bır kelımenın umursanmaması..

ScREaM oF HaTE demiş ki:
RoyalFlush demiş ki:
haksız yere ıcerıye gırıpte bu hale dustugunu hayal etsen hem de haksızlıga hıc gelemeyen bır yapın varken sozlerın en degerlınken hıc bır kelımenın umursanmaması..
Çok Kötü olurdu böyle bişey ve ben hapise girenlerin hepsinin suçlu olduğuna inanmıyorum.

al işte biri taş atıor hepsi çıkarmaya çalışıor onlar mahkum değil !!!! UYUŞTURUCU KULLANIMINDAN DOLAYI BU HALE GELMİŞLER HAPCI BUNLAR ANLADINIZ.... COCO EX PAPİK ŞEKER TOZ HADE BAKEM

RoyalFlush

Bilgiliyim
Hepsi değil belki ama %99 u suçludur.Suçu sabit görülmeden kimse hapse kolay kolay girmez.Kazara hapse düşme devri kadı lar zamanında yaygındı.

Yanlış anlaşılmasın zaten yazının başına o yüzden "Neden girdiklerini bilmiyorum" diye bir cümle yerleştirdim :wink1:

wilk_killer bayağı bilgilisi bu konuda.
Sende kubar da vardır şimdi.

:P EWT KULLANIORDUM Bİ ARA BENDE AMA ÇOK ŞÜKÜR KURTULDUM GERÇEKTEN BUNLAR HİÇ DURMADAN KULLANAN İNSANLAR BU HALE GELMİŞLER BEN 4 SENE KULLANDIM AMA BU HALE GELMEMİŞTİM DEMEK BUNLAR YA DAMAR ALIOLAR YADA COCAİN ÇEKİOLAR HAP BU KADAR YAPMAZ HERALDE ALLAH KİMSEYE NASİP ETMESİN BU PİSLİĞİ BENDE BU FOTOLARI EMNİYETİN Bİ SİTESİNDEN BAKMIŞTIM ORDAN BİLİORUM İÇİM BULANIO AKLIMA GELDİKÇE BUNLAR.

Suçsuz yere 1 insanı burdan suçlamak kolay iyi olmuş diyenlere için başınıza 1 gün böyle bir dert geldiginde lütfen ben suçsuzdum felan sözlerini bırakın

Şöyle söyleyin iyi olmuş bana

Yukarı Alt