Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Happy XMAS 2010 Hediyesi

Abinize, ablanıza, kardeşinize, sevgilinize yeni yıl hediyesi ne almayı düşünüyorsunuz :coffee:

Güzel öneriler düşüncelerden hep beraber feyz alalım ki bizde alacağımız hediyeyi ona göre seçelim, açılışı ben yapayım ; ben sevgilime tek hediye almam her zaman
3 hediye alırım bu yüzden gene mini bir hediye sepeti hazırlamayı düşünüyorum ama ne alsak var mı trendy bir ürün bu yıl ateş kırmızısı moda c-string olabilir
yanına 2 hediye daha bulmak lazım :think:

Happy xMAS

Son düzenleme:
Sınıfta yılbaşı çekilişinde aşık olduğum kız çıktı :) , Kaliteli bir parfüm almayı planlıyorum.

GreenPearL

Bilgiliyim
scoorviel demiş ki:
Sınıfta yılbaşı çekilişinde aşık olduğum kız çıktı :) , Kaliteli bir parfüm almayı planlıyorum.
Valla benim eski sevgilim bana çıktı acaba ne alsam ya yardım edin pls :cry: :roll:

Valla hediye falan yok bu sene nedir bu çektiğimiz hediyelerden malum kişiyi çağırıp eve giderken bilimum meyve,bilimum kuruyemiş,bilimum alkollü ve gazlı içecek ve hindi veya tavuk alacağım.

Hediye budur efenim aksi takdirde stres yapıyor. :P

Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
Caprice demiş ki:
Valla hediye falan yok bu sene nedir bu çektiğimiz hediyelerden malum kişiyi çağırıp eve giderken bilimum meyve,bilimum kuruyemiş,bilimum alkollü ve gazlı içecek ve hindi veya tavuk alacağım.

Hediye budur efenim aksi takdirde stres yapıyor. :P
Bu yılbaşı için fazla maddi kaynak ayırmışsın hacı :twisted:

Bende sevgilime hediye alacağım lakin pek bilmiyorum,İşimede yarayacak birşeyler almaya karar verdim aslında,kırmızı yada siyah olabilir ama yılbaşında kırmızıdan başka ne giyilir.. :twisted:
Ps:Bunun dışında birşey alsaydım eğer hediyeyi kendim hazırlamayı seçerdim.Eğer karşıdaki arkadaşım olsaydı satın alırdım ama sevgilimse özel birşeyler olmasını isterdim ^^..Mesela minik yıl başı ağacı şeklinde bir maket ağaç alınabilir,üzerine resimlerinizi koyarsınız.Mesela alt kısımlarında normal resimleriniz ama sevgiliniz ile 2nizin değil ayrı ayrı.Yukarılara çıkıldıkça ağacın,resimlerdede biribirnize yakınlaşırsınız.En üst kısımdaki süsün üzerine yapıştırılacak resmede 2nizin olduğu yakın bir resminiz olsun yani Bence :roll: :kalp:
Ps2:başka fikirlerde mevcut 8)

Hiçbirşey almayı planlamıyorum.Yılbaşına Clupda girersem belki eşe dosta içecek birşeyler ısmarlarım.

Mopneet

Çekiliş yaptık okulda, sevdiğim bir öğretmen beni çekti, bende onu. ^^
Kaliteli bir parfüm düşünüyorum.
Asıl soru o bana ne alacak? =)

WakeUp demiş ki:
Çekiliş yaptık okulda, sevdiğim bir öğretmen beni çekti, bende onu. ^^
Kaliteli bir parfüm düşünüyorum.
ASıl soru o bana ne alacak? =)
kitap, tişört, saat, ajanda, atkı, bere bunlardan biri emin ol :nod:

Kendime hediye olarak bir adet şişme manken almayı planlıyorum.Dönüş yolunda migrosa uğrayıp vodka vişne suyu çerez çeşitleri 2-3 tane en kralından bitter çikolata ohh ohh değmeyin keyfime.Vodka'yla hafiften demlendikten sonra şişme mankenimle biraz zaman geçiririrm sonra vodkanın geri kalanınıda içip sabaha kadar guitar hero oynamayı planlıyorum.

Gameworld

Bilgiliyim
Zor bela pre parasını denkleştiriyoruz bir de kaldı hediye ben kimseye hediye almam onlar bana alcak çünkü biliyorum (:
Biraz ters bi durum ama...
Ps: Belki Spare ye bir 50 silk alırım param olursa :P

Yukarı Alt