"i" yerine "ı" , "ç" yerine "c" kullanıyorsun gerçekten çok şekilsiz ve tertipsiz ve mide bulandırıcı görünüyor. bi asistanın karizmasını çiziyor, bunu düzeltmelisin

_Kriptex_

Tanınıyorum
akherons demiş ki:
"i" yerine "ı" , "ç" yerine "c" kullanıyorsun gerçekten çok şekilsiz ve tertipsiz ve mide bulandırıcı görünüyor. bi asistanın karizmasını çiziyor, bunu düzeltmelisin
konu ile alakasız ama sir capone n0b apoo58 ve akherons bu üyeler aynı mahalledemi yoksa aynı evdemi yaşıyorsunuz ipler ne zaman baksam aynı soru:

_Kriptex_ demiş ki:
akherons demiş ki:
konu ile alakasız ama sir capone n0b apoo58 ve akherons bu üyeler aynı mahalledemi yoksa aynı evdemi yaşıyorsunuz ipler ne zaman baksam aynı soru:
onları tanımıyorum bile, foruma ayda yılda bir giriyorum. üyeliğin şifresi desen çok basit birşey bakabilirsin panelden. şifremi çalmış olmasınlar?

_Kriptex_

Tanınıyorum
statik ip ise denk gelmiş olabilir dicemde 1000de 1 ihtimalle olucak bir şey neyse :think:

HaMulo demiş ki:
hanry006 demiş ki:
HaMulo demiş ki:
Bazı paylaşımların (örn:exl yönetim ekibi screenShot) yüzünden sandalyeden falan düştüm
Ben Paylaşım Yaparım ama hiçbir zaman Sandalyeden Düştüm vb Jargon Kullanmadım.
kullanan benm zaten :roll:
anlamıyosun hanryyy :D
Charım soyuldu 3.5b zarardayım ne diyosun bu duruma?

Yukarı Alt