A

Anonymous

Guest
ustameen demiş ki:
CappaBaron demiş ki:
taka kafanı bro bizi bilen bilir

.. ürür kervan yürür
şu yazdıklarına bakıyorum da seni hangi zihniyet manager yapmış meraktayım. ya insan üstü bir yaratıksın yada üyeleri iplemiyorsun(unutmamak lazım ki üyeler olmazsa bu site bir hiç olur) hanry güzel bir konu açmış ama üyelerden önce yönetim içine etmiş.
size birisi laf attığında eski yönetim olsaydı diye başlayıp suyun üzerinde yer ediniyorsunuz. aslında hata sizde değil...

konunun içerigini bilmedigin için aklına gelen ilk sözcükleri yazmışsın
birileri global moderator olan arkadaşımızı haksızlıkla suclarken yanlış yapıyor

benim söyledigim lafta o kişiye karşı

bu şahıs sonra foruma girip spam yapıyor küfür ediyor
bu adam ne denir

CappaBaron demiş ki:
ustameen demiş ki:
CappaBaron demiş ki:
taka kafanı bro bizi bilen bilir

.. ürür kervan yürür
şu yazdıklarına bakıyorum da seni hangi zihniyet manager yapmış meraktayım. ya insan üstü bir yaratıksın yada üyeleri iplemiyorsun(unutmamak lazım ki üyeler olmazsa bu site bir hiç olur) hanry güzel bir konu açmış ama üyelerden önce yönetim içine etmiş.
size birisi laf attığında eski yönetim olsaydı diye başlayıp suyun üzerinde yer ediniyorsunuz. aslında hata sizde değil...

birileri global moderator olan arkadaşımızı haksızlıkla suclarken yanlış yapıyor

bu adam ne denir
boşver kardeşim takma sen ...
so.acam eski yönetime bu lafı dediğin anda banlanırdın adamlar egolarını tatmin etmek için üye banlıyordu.

Jaysean demiş ki:
Hatırlar gıbıyım ama konuyu bulamadım. ama sanırım sadece doktorlarda ne bılır cıgerın acısını yazıyordu. Bende mantıksız buldum aslında iğrenc espırı sayılabılır. ama boyle 1-2 satırlık konular acılmasından sa bunların bırlestırıp tek bı konu olması daha mantıklı.

gereksizsin bu sitede :D emzik emer gibi ban atıosun aferın yawrum yasın kac cok merk edıorm ama yemez tabı hemen sılersın bu mesajı ve banlarsın cünkü sindirme sorunun var

westlive demiş ki:
CappaBaron demiş ki:
ustameen demiş ki:

bu adam ne denir
boşver kardeşim takma sen ...
so.acam eski yönetime bu lafı dediğin anda banlanırdın adamlar egolarını tatmin etmek için üye banlıyordu.
ki CappaBaron eleştirileri sevmediği gbi yalakalarıda sevmez.

eski yönetım olacaktıkı . site mahvoldu mah . üyeler de hala buraya gırıyo . bende bu siteden yararlanıorm char satıorm :D banane . sizin sitenız hıc benım deil valla ne paylasım yaparım ne bişe burda paylasım yapanda yalakalar ve hevesli yeni yetmeler

shadow_ssssss demiş ki:
gereksizsin bu sitede :D emzik emer gibi ban atıosun aferın yawrum yasın kac cok merk edıorm ama yemez tabı hemen sılersın bu mesajı ve banlarsın cünkü sindirme sorunun var
sorunu olduğunu söylemişsin ama sen de küçüklükte fazla ezilmişsin sanırım dikkat çekmeye çalışıyorsun aferim dedik sana hadi şimdi işine bu tarz saçmalıklardan da vazgeç.

shadow_ssssss demiş ki:
eski yönetım olacaktıkı . site mahvoldu mah . üyeler de hala buraya gırıyo . bende bu siteden yararlanıorm char satıorm :D banane . sizin sitenız hıc benım deil valla ne paylasım yaparım ne bişe burda paylasım yapanda yalakalar ve hevesli yeni yetmeler

tamam madem bız yonetım olarak mahvedıyoruz. gırme sıteye :thumbsup:

Yukarı Alt