Mojito

Evet arkadaşlar herkes hedeflerini yazsın.

Eskişehir Anadolu Üniversitesi
Bİlgisayar Müh.

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Odtü yada Hacettepe ünüversitesi bilgisayar mühendisliği

Önceliğim Harp Okulları.Als'de başarılı olmama karşın rahatsızlığım nedeniyle girememiştim lakin rahatsızlığım gittikçe azalıyor , vücudumda bu rahatsızlık dışında Askeri eğitim görmemi engelleyecek bir husus yok.Eğer Harp Okulu olmassa İnşaat Mühendisliklerinden birini yazabilirim.

Meslek olarak Bilgisayar Mühendisliği lakin iş bulmak biraz etikete baktığından Diş Hekimliği diyorum üniversite farketmez ^^
Ps:Çok az fark var denemelerimle hedef arasında umarım pazar günü sorun olmaz da giderim... Olmazsa seneye tekrar daha iyisi için uğraşacağım. Tabi herşeyden önce hayırlısı olsun

MilkyWay demiş ki:
puan kaç yapıyorsun :S
Okul puanı say2 335-340 falan (buranın bilg müh 332 falan ile kapattı orayla sınırda.. Diş hekimliği ise zor bu puanla , lakin dün akşam abimle oturduk konuştuk ^^ Beslenme & Diyetetik üzerine yoğunlaştık Hacettepe'de ve Erciyes'te var Hacettepe say2 339 ile alıyor Erciyes say1 346 ile alıyor.

MilkyWay demiş ki:
Hacım inş. ama iş imkanları nasıl o meslekte :S
TR'de sadece 2 üniversitede var bu da yeni yaygınlaşıyor demektir ki yeni çıkan birşeyde o işi ilk yapanlardan olursan zaten tabi birazda akıllı olursan köşeyi dönersin ^^ Çok detaylı bilgim yok o meslekle ilgili puanlar açıklandıktan sonra rehberlik servisiyle oturur konuşuruz zaten xD

Mojito

o zaman iyi puan yapmak lazım yani öle değilmi yada orda iyi bir başarı göstermek.

Yukarı Alt