Hangi ülkenin kadınları?

• Türkiye

Votes: 2 4,2%
  • Rusya

Votes: 14 29,2%
  • Almanya

• Japon

Votes: 8 16,7%
  • İngiltere

Votes: 6 12,5%
  • İtalyan

Votes: 6 12,5%
  • Brezilya

Votes: 4 8,3%
  • Africa

Votes: 1 2,1%
  • Fransa

• Yeter bu kadar xD

Votes: 4 8,3%

• Total voters
    48
Evet beyler hangi ülkenin kadınları çok hoşunuza gidiyor belden aşagıya konusmak yok :twisted:

Global mob. en sondaki yeter bu kadarı kaldırırmısınız yanlıslıkla olduda :oops: :P

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Brasil yazacaktımda çok fanatik olurdum ingiltere vazgeçilmez cidden ?!!!!!! ?!!!!!!.....

extraloob demiş ki:
Brasil yazacaktımda çok fanatik olurdum ingiltere vazgeçilmez cidden ?!!!!!! ?!!!!!!.....
abi smaillerindende belli oluyo ingilterenin kadınlarını duyunca yerinde duramıyosun :mrgreen: :twisted:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
LoRd_ demiş ki:
extraloob demiş ki:
abi smaillerindende belli oluyo ingilterenin kadınlarını duyunca yerinde duramıyosun :mrgreen: :twisted:
ihihihiii harbiden öyle içim çekiliyor sonbahardaki ağaç dalı gibi titriyorum :santa:

ben japon dedim çünkü;oranın erkeklerinin çoğunluğu böle ufak tefek,pısırık şeyler.ben japonyaya gitsem böle beni farklı bi erkek tipi olarak görürler ve japon kızlarının dikkatini çekerim en az 3-5hatunla evlenirim :D bundan dolayıda japon hatunları hoşuma gitmekte.benm için farklı bi cazibe taşıyolar :D :P

extraloob demiş ki:
LoRd_ demiş ki:
extraloob demiş ki:
ihihihiii harbiden öyle içim çekiliyor sonbahardaki ağaç dalı gibi titriyorum :santa:
hehehe alemsin ya abi :twisted: :mrgreen: :P

Yukarı Alt