AH agılıty varya agılıty bana neler kaybettırdı bı bılsenız..Shieldın brısı 19'du ılk basta herkes gıbı bende acemiydim.Dedimki bu shieldın altına Blockıng ratıo eklıyım megersem o sadece weapon yanı el sılahına basılabılıyormus.Bende gıttım 19 BR lı shielda basıncaaaaa.
Ben beklıorum belkı laga takılmıstır Blockıng Ratio İşte % bilmem kaç yazılsın dıe
Bir baktım
Shieldın ara değerlerindeki blockıng ratıosu düşmüşmü 10 'a şimdi gelde saydırma bu Silkroada tabı ozmn baya bı saydırdım ama 64 lvlde olmustu bu olay ama yınede evlat acısı gıbı koydu bna...

- Resim Silinmiş.
Ruby tablet of warriors
Uygulanabilinecek Itemler : Silahlar
Görevi : Silahinizin Pyscial Reinforce kismini sifirlayip yeni deger ekler.
Not : Alchemy İşlemi Başarılı Olsa Dahi Seviye Düşüklüğü Görülebilinir.

Eksikti :)

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
emeğine sağlık çok güzel olmuş tebrikler fakat steady tablet +5 ten önce bi işe yaramaz ben steady tabletin açıklamasını yapıyım müsadenle Wink
Steady stone +5 ten sonra silahın yanmaya karşı bileşenlerini kısmen korur ve yanmasına engel olur yani immortalın vazgeçilmez yardımcısıdır silahınızın +5 ten sonra yanmaya karşı korumak istiyorsanız immortalın yanı sıra bunu mutlaka kullanın...ayrıca silahınıza steady stone özelliğini ekleme başarısı %100 dür hiç bir şekilde stone yanmaz..

bunu böylece eklersen sevinirim başarılar extraokk

ßi$e sorucam itemlere parry ratio basicam ama blue olarak . hangi tablet basiodu bunu ? itemin ustundeki parry ratiosunla oynamicam yani. guzel paylasim eyw.

ellerine kollarına sağlık bu konuyu bu kadar ii anlatan başka site yoktur heralde extra farkı kutlarım extraokk hmm

JasonWalker demiş ki:
- Resim Silinmiş.
Master Stone
Uygulanabilinecek İtemler : Hertürlü İtem
Görevi :İtemimizin Durability'sini sıfırlar ve yeni bir değer belirler.
Not :Alchemy İşlemi Başarılı Olsa Dahi Seviye Düşüklüğü Görülebilinir.

yanlış bilgi Jason senden beklemezdim
jadelerde asla seviye düşüklüğü olmaz bu tablet blue olarak eklenir örneğin %100 eklendi
bu senin itemin normal durabilitysini 2ye katlar sadece ama asla normal durabilitye etki etmez

ayrıca resimdekiler stone diğil tablet

konunu düzeltirsen sevinirim 8)

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt