Arkadaşlar romedeki 80lwl bladerim çalındıkdan sonra sroyu bırakmıştım.Ama geri döndüm Razz Romeye devam etmicem sizce hangi serwere geçeyim hangisi sizce? ve birde bana yardım edebilecek guilde alacak kişiler var mı? birazda kasabilecek Razz

eldorado da ac derim olmassa guilde alırız seni 4 lvl nişantası yas kaçtı bizde bi yas sınırı varda :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch:

TiM

rank8
HeLL_KinG demiş ki:
Arkadaşlar romedeki 80lwl bladerim çalındıkdan sonra sroyu bırakmıştım.Ama geri döndüm Razz Romeye devam etmicem sizce hangi serwere geçeyim hangisi sizce? ve birde bana yardım edebilecek guilde alacak kişiler var mı? birazda kasabilecek Razz
Pacific gelmede nere gelırsen GEL! :santa:

odin e aç derim ben odinde degilim ama ne zaman denesem garanti giriyo ben olımpustayım saat gecenın 3 cannot server trafick kafayı yıyo ınsan

Bence SerVeR(unstable :lolmuch: )LisT aç ve şöle günün belli saatlerinde bi 15-20 dk bak hnagisi boşsa ona gir bence

YENİ SERVERA GEC YANI ACILCAK OLANA CUNKU SIMDI HANISNE GECERSN GEC KASILMAZ HER SPOTTA GF(GOLD FARMER)LAR VARDI Wink

EnDZoNe

yeni yeni hizmete giren gezegenlerden birinde aç ... zaten makbulude bu :mrgreen: nabicaksin 30000 kişinin giremey calistigi bi serverda car acipta zaten adanlar almiş basini gitmiş.. aç yeni bi serevrda yakala onlarin lwl ini

Yukarı Alt