Burdaki Arkadaş Olympusta Oynuo Ama Hiç Girmio o Csroda Silk Aldı Fln Orada Takılıyor .
Olympusta Kasıyım Diyorum Servere Bir Türlü Girmiyo xD Bide Gold Pahalı xD
Premium Almadan Oynayabilicegim Bir Server Yokmu :D

Csro Da Şifre Degiştirdim Char Gitti :cry: Gizli Cevabıda Abuk Sabuk Bişey Koydum Heralde :twisted:

İsro'ya Başlamak İstiom ama Hangi Server Kararsızım xD Arkadaş Lazım Öle Saf Saf Kasılmak Çok Kötü xD

Boş server olarak Phoenix önerim :P Bende tek kaldım şu anda sro hayatım durma noktasına geldi :P Ecsronun açılmasını bekliyorum.Gerçi ordada fazla arkadaş kalmadı ama napalım ^^

Gaia Boş Oluyormu? Şu Avatar Gitmeden Başlayıp Almak İstiyorum . Ama Premium İstemiyorum xD Onu Belki Sonra . O Zaman Bu Boş Dolu Derdi Kalmaz ^^ :)

malazgirt öğlen 12-1 den sonra doluyor ben sana şu anda gördüğün populate serverlardan birinde başla derim ayrıca en iyi önerim phoenix ve eos dur bnimde yanımda 0 dan kasacak bir arkadaşım yoq bnde karışık günler geçirdim char gitti geldi block yedi falan o yüzden uzun hikaye şimdi bu cuma günü benim charın block açılıyor ondan sonra üstünü soyup itemleri satıp başlıcam kasmaya daha sonra yükselicez e tabi yanımıza arkadaş lazım tek başına da olmuor ama muhakkak taxide buluruz eosa gelirsen bazı konularda yardımcı olabilirim sana phoenixde de diğer arkadaş var o yardımcı olur sana

Eğer tek kişiysen malazgirte başlama derim sana .
Ben tektim mesela malazgirte başladım tek başıma 46 lv oldum ama bıraktım arkadaşsızlıktan ^^

Yukarı Alt