ben csro oynamayı düşünüyorum ama download bulamıyom buldugum var oda %45 de donuyor sizde hangi pv server oynıyım kolay girilebilen olsun

kolay giriliyormu peki arkadaşım üyelik alımı açıkmı açıksa bir yardım ediversen xD

çok saol peki şey varmış sos veriorlarmış hazır olarak doğrumudur

tam anlamadım ben şimdi yani oyuna girdim açtım çarımı hemen inventory demi soslar yoksa birisinden mi istiyoruz

Normal praviteler dolu oluyo oyuzden en sorunsuz olanı Ecsro Vip dir yok ben para veremem dersen SunWorld bu ara çok populer üst başlıklarda download linklerini takip edebilirsin.

kmk123 demiş ki:
kolay giriliyormu peki arkadaşım üyelik alımı açıkmı açıksa bir yardım ediversen xD

Tek tık hemde...
Sadece korece klavyede sorun yaşarsın başlarda korece klavyenin resmi var ona bakarak yaparsın.Ben 2. denemeye kavramıştım

kmk123 demiş ki:
tam anlamadım ben şimdi yani oyuna girdim açtım çarımı hemen inventory demi soslar yoksa birisinden mi istiyoruz
potçudan alıyorsun, atıyorum 16 lv oldun eline staff alıp, potçudan istiyorsun, başka silah alırsan o silahın sos'unu verir.

Melik demiş ki:
Normal praviteler dolu oluyo oyuzden en sorunsuz olanı Ecsro Vip dir yok ben para veremem dersen SunWorld bu ara çok populer üst başlıklarda download linklerini takip edebilirsin.
Server dolu mu peki sunworldde ona göre oynarım belki

Advance

kmk123 demiş ki:
Melik demiş ki:
Server dolu mu peki sunworldde ona göre oynarım belki
sunworld sürekli dolu oluyor..

Yukarı Alt