BaTTeRST_

Bilgiliyim
Pek çok oyuncunun rank konusunda yetersiz bilgiye sahip olduğunu yada önemsemediğini görüyoruz.Oysaki rank durumunuz levelinizden önemlidir. Net olarak söylemek lazımki 90 lvl dual trance bir oyuncu 120 lvl gmaster bir karakteri ezerek yener.Rank kasmak size HP Defans Atak olarak geri döneceği gibi 3-5 lvl de alabileceğiniz statlarıda kazandırır.
Bazı arkadaşlarımız G.Masterden sonra yeni skill olmadığı için rank kasmamaktadırlar bu tamamen yanlıştır.Rank kasmanın elbette amacı yeni skill kazanmaktır ancak yeni skill olmasada sizi güçlendirir.Ayrıca ana skilinizden sonra diğer skilinizide trance yapmanıoz gerekmektedir.Bu nekadar erken olursa sizin için o kadar kazanç olacaktır.
Örnek ve tavsiye edilen lvl-rank düzeyleri
Level 70------G.master/A.master
Level 80------Completer/G.Master
Level 90------Transcender/G.master
Level 100-----Transcender/Completer
Level 110-----Transcender/Transcender

Keşke Alıntı olduğunu yazaydın bende oynuyorum.Lvl 53 FAım var A.epert 70/99.Şimdi arrior actım 50 lvl olim kill Tranferi Yapıcam daha rahat rank kaıcam arriorla:D headbang2ft9

berkozalp demiş ki:
ben 71 lwlim a expertim :lol: hemde başlarında:D
Çok Kötü Ben lvl 47de G.Master Olmuştum^^.Fakat Charım Hacklendi.Yeni Bir Tane Açtım Oda 54 lvl Force Archer Rank: A.Master^^

MrT3CHN0 demiş ki:
Keşke Alıntı olduğunu yazaydın bende oynuyorum.Lvl 53 FAım var A.epert 70/99.Şimdi arrior actım 50 lvl olim kill Tranferi Yapıcam daha rahat rank kaıcam arriorla:D ?!!!!!!.

skill transfer nasıl oluyor ????

Oyuna basladigimda pek bilmiyorum haliyle skillerime pek önem vermedim o yüzden şimdilik sadece

77 Lv FA ve A.Master in Sonlari

Sword Sormayin bile :D

BaTTeRST_ demiş ki:
Pek çok oyuncunun rank konusunda yetersiz bilgiye sahip olduğunu yada önemsemediğini görüyoruz.Oysaki rank durumunuz levelinizden önemlidir. Net olarak söylemek lazımki 90 lvl dual trance bir oyuncu 120 lvl gmaster bir karakteri ezerek yener.Rank kasmak size HP Defans Atak olarak geri döneceği gibi 3-5 lvl de alabileceğiniz statlarıda kazandırır.
Bazı arkadaşlarımız G.Masterden sonra yeni skill olmadığı için rank kasmamaktadırlar bu tamamen yanlıştır.Rank kasmanın elbette amacı yeni skill kazanmaktır ancak yeni skill olmasada sizi güçlendirir.Ayrıca ana skilinizden sonra diğer skilinizide trance yapmanıoz gerekmektedir.Bu nekadar erken olursa sizin için o kadar kazanç olacaktır.
Örnek ve tavsiye edilen lvl-rank düzeyleri
Level 70------G.master/A.master
Level 80------Completer/G.Master
Level 90------Transcender/G.master
Level 100-----Transcender/Completer
Level 110-----Transcender/Transcender
bu bilgiler yanlıs bence ben oyunda full skill kasarak 78 lvl trans oldum hemde transın ortalarında.

Yukarı Alt