Arkadaşlar merhaba çok arada kaldım sizede danışmak isterim.

Pacheon - Fire - Cold Buildi Yapıyorum, Şu An Cold'un El Yakmasını Kullanıyorum. Yaratıkları Yavaşlattığından Hoşuma Gidiyor, Yalnız İleride Sıkıntı Olurmu Sizce Bu Build İçin

Cold El Yakmayımı
Fire El Yakmayımı

Kullanmalıyım Acil Tavsiyelerinizi Bekliyorum. Teşekkürler.

Fotosent3z demiş ki:

Pacheon - Fire - Cold Buildi Yapıyorum, Şu An Cold'un El Yakmasını Kullanıyorum. Yaratıkları Yavaşlattığından Hoşuma Gidiyor, Yalnız İleride Sıkıntı Olurmu Sizce Bu Build İçin

Cold El Yakmayımı
Fire El Yakmayımı

Fire kullanmalısın. Daha saglam damage senın işine yarayacaktır. pvplerde Cogu kışı holy bastıgı için cold un cokda fazla bı yararını gorecegını dusunuyorum.

PS:lwl inden yuksek moblarda zorlanıyorsan kasmak adına cold imbue iyi olabilir İyi Forumlar :coffee:

Fotosent3z demiş ki:

Cold El Yakmayımı
Fire El Yakmayımı

Fire+Cold+Pacheon.Bundan şaşma.Setin garment olsun.Pure str devam et.Yolunda başarılar. :muck:

işte böyle dediniz mi arada kalıyorum acaba ikisinedemi yüklensem bu seferde acayip farm yapmam gerekecek gereksiz olacak.

Pvp'den ziyade diyelim Pvm için hangisini önerirsiniz.

Evet başka önerilerde alayım ona göre yarın cold'u düşüreceğim :) fire'a up yapacağım

Eğer STR isen hiç biri işine yaramaz.
Magic atacker isen kesinlikle FİRE...

İyi Forumlar...

lnTerpoL

Bilgiliyim
Fotosent3z demiş ki:
Evet başka önerilerde alayım ona göre yarın cold'u düşüreceğim :) fire'a up yapacağım
Sp farm yaparım sıkıntım olmaz diyorsan fire imbue yide aç cold imbue yide aç.Pvp'de cold işine azda olsa yarayacaktır.
Ama o kadar farm yapamam diyorsan fire imbueden şaşma.

bow da en sağlam el yakma firedir pwplerde cold işine yaramaz ama fire attağını artırı

Yukarı Alt