hangi dress daha iyi sizce? yorumlarınızı bekliyorum :)

ilk sıradaki 1. sonraki 2. falan filan öyle değerlendirin ltfen

- Resim Silinmiş.

Ps: ben genelde 3. dressi kullanıyorum

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
ayıp ediyosun borcumu wericem dedim oyunda bile yoksun kaç gündür daha az önce pm atmışsın gün içinde okulda olduğum için cevap weremiyorum. yorumunda gerçekten kalp kırıcı =]

Trixie demiş ki:
ayıp ediyosun borcumu wericem dedim oyunda bile yoksun kaç gündür daha az önce pm atmışsın gün içinde okulda olduğum için cevap weremiyorum. yorumunda gerçekten kalp kırıcı =]
Oyundamı yokum el insaf be yalan söylenirde böyle söylenmez senden çok oyunda oldugum garanti:xD MyDonese yoksa TillDoomsDAY e at pm o tam gün kasılıyo.Bugün içinde bekliyom.

TillDoomsDAY demiş ki:
Trixie demiş ki:
Oyundamı yokum el insaf be yalan söylenirde böyle söylenmez senden çok oyunda oldugum garanti:xD MyDonese yoksa TillDoomsDAY e at pm o tam gün kasılıyo.Bugün içinde bekliyom.
4.Resimdeki Güzel Fakat O Şapkayı Sevmiyorum 87 Level Wing Tribe Attacker'lerin kafasına benziyor o şapkayı çkartsan güzel olacak

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
kötünün iyisi 2

char tipsiz bir de ben sexapaliteye önem verdiğim için ne kadar çıplak o kadar güzel :P

Yukarı Alt