yeri burası mı bilemiyorum ancak hangi çarın en iyi yaptığı işi yazabilirmisiniz mesela bladerin yatmaması tanklık yapması gibi

Blader=tank
Glavier=terminatör=öldürücü kullanmayı bilene ölümsüz
Bower=defansif damage dealer=yüksek damage+pure str ile sağlam defans
Nuker=klasmanlarına göre damage dealer olabilen tip
Warrior+Cleric=Tanker
Wizard=high damage dealer
Rogue=fast atack

ScREaM oF HaTE demiş ki:
Blader=tank
Glavier=terminatör=öldürücü kullanmayı bilene ölümsüz
Bower=defansif damage dealer=yüksek damage+pure str ile sağlam defans
Nuker=klasmanlarına göre damage dealer olabilen tip
Warrior+Cleric=Tanker
Wizard=high damage dealer
Rogue=fast atack
+1

glavier nasıl kullanılır tankla tanker arasındaki fark ne bir de jw fw pvp de hangisi daha çok iş görür

C'lupblog demiş ki:
glavier nasıl kullanılır tankla tanker arasındaki fark ne bir de jw fw pvp de hangisi daha çok iş görür
Tank=chinese=blader=damage az ancak pure str olması full fire olması ve shiled taşıması bakımından bicheon skilleriyle birlikte de ölümsüz char demektir.
Tanker=european=2h sword+cleric=damage critlerle oldukca yüksek yakaladığı chara bağıra çağıra yerleri öptürme yeteneğine sahiptir;warrior skinleri max olan bir partyde cleric RD ve BS max olan FF bir char ise ölümsüzdür,öldürülemez ötesi yok..
FW,JW,PvP de benim bilgilerimden çok senin hangi build ile iş yapacağın önemlidir.Sen glavier kullanmayi bilirsin ama harbiden hakkını vererek kullanıyorsundur karşında işini bilmeyen ve itemleri harika olmayan birisi duramaz.Dediğim gibi senin kullanım alanına bağlı.Ha bana sorarsan sen hangisinde rahat edip hangisini iyi kullanıyorsun diye;benim en çok zevk aldığım build tipi pure int s/s light cold bicheon max'tır.pvplerde el çabukluğu yatır batır,combolara ve sağlam light nukeleriyle harika işler yapar elinde bir de sox weapon varsa tadından yenmez.Bir de moblarda kasarken,unique keserken ve çoğu pvp de dalga geçerek iş görmemi sağlayan hem hızlı hem de damage yüksek wizard+bard charım vardır benim harbiden kullanmasini da bilirim hiç bir blader beni defansına güvenip kolay kolay yenemez..

Apt

rank8
oynaya oynaya öğrenirsin.Burdan bizim sölememizle pek bişey kapıcağını sanmıyorum :)

Yukarı Alt