ben avast ve pandayı seviyorum ama 2 si de aynı anda kurulmuyo avastı kuruyom sonra pandayı kuruyom avastın kaldırılması gerek diyo sonra pandayı kuruyom sonra avastı kuruyom panda kaldırılması gerek diyor .. peki sizce en iyisi içlerinden hangisi ? pandamı avast mı?

Jigsaw

Aileden
NOD32 ya da KasperSky 7

Pek antivirüs kullanmıyorum bişey indirdim mi deniyorum yoksa nette normal takılırken bişey bulaşacağını sanmam. MSN, Extraloob falan nolcak yani.. Wink

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bende de bütün antivirus ve firewalllar kuruludur da paso kapatırım iş pilotta biter Cool

benim sorum suydu avast mı iyi panda mı diğer antivirüsleri sormadım Neutral

lütfen cvp bekliyorum

Nod32 , avast , norton , kaspersky ve panda kullandım , norton pcyi kasmaktan öldürüyor , kaspersky her şeyi virüslü tanımlıyor , avast desen o da arada kafayı yiyor Razz Panda yetersiz , nod32 forever headbang2ft9

extraloob demiş ki:
bende de bütün antivirus ve firewalllar kuruludur da paso kapatırım iş pilotta biter Cool

iki antivirus mantikli olmaz pcde bir gemide iki kaptan bir arabada ayni anda iki soforun olmasi gibi bir sey birbirleri ile cakismaya baslarlar ve bilgisayar islemez hale gelir bunu engellemek icin bir adet antivirus (Kaspersky Nod32 mcafee avast) ve birde firewall (zone alarm) bir adette spyware programi kurarsan bir nevi ama ben iki uc virus programi kullanmanin mantikli olduguna inanmiyorum :)

Yukarı Alt